Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  5 Pa 5
  Ai Nuk Ka Me T'dasht Si Une
  Ajo
  Aman Babe
  Cpo I Bjen Era Rete E Zeza
  Dardhe Me Bisht
  Dashuri Mos Me Le Vet
  Dashuria Nuk Mesohet N'libra
  Dashurova Me Gjithë Zemër
  Deshiroj
  Deshiroj Te Kam Prane
  Diferenca
  Digje Sonte
  Djal I Kosoves
  Djali Qe Te Do
  E Lus Zotin
  E Shkuar, E Harruar
  Eja Zemer
  Emocion
  Falma Zemren
  Fshatarja Ime
  Fshehtësinë Mos Ta Mbajm
  Gjaku Zemres Time
  Goca Nga Tirana
  Gurbeti
  Hajde Shkojm Ne Prishtine
  Hajmali
  Hajredin Pasha
  Hakikat
  Hije
  I Lutem Zotit (Me Mjeshtri)
  Intrigante
  Ipko
  Ke Me I La Krejt
  Kollazh
  Krejt I Kam
  Krejt Me Ren
  Krejt Me Rend
  Krejt Po Sillet
  Kthehu
  Kthehu (remix)
  Kthema
  Ku I Kam Shoket E Mi
  Ku Je Dashni
  Kush Gabon Vuan Me Pas
  Lutem Per Ty
  M'ke Harru
  Mbrapsht Me Shkon Pa Ty
  Me Fal
  Me Lejo Te Te Dua
  Me Mjafton
  Mike
  Mis Bukuria
  Moj Katile
  Mos Fol Keq
  Nat Per Nat
  Nata Eshte Deshimitare
  Nëna Loke
  Ndahet Zemra Ne Dy Pjese
  Ne Mendje Te Kam
  Ne Sy Do Ta Them
  Nje Buzqeshje Do Ta Gjej
  Nje Fjale
  Nje Lot
  Nostalgjia
  Nuk Mund Te Te Fal
  Nuk Te Kam Me Pasion
  Nuk Te Kam Pasion
  Nuk Te Mbaj Inat
  O Gurbet
  Oj Nafaka Jeme
  Pa Mu
  Per Her T'par Dashnis Fillova
  Per Nje Dashuri
  Po Ta Fali Zemren
  Pse Hidhrohesh
  Pse Me Ike
  Qika E Prishtines
  Rrust Kabashi
  S'ke Qene Kismeti Im
  Sa Net Pa Gjum
  Sherr I Madh
  Shko
  Shtatë Ditë
  Sillu Rrotullohu
  Tavolina
  Te Fala Ke Dhe Nga Une
  Te Kam Problem
  Te Kam Zemer
  Te Kujtoj Me Mall
  Te Pres Me Mall
  Ti Dua Syte
  Ti Ke Faj
  Ti Prit Edhe Pak
  Trashe Trashe
  Unë Me Bukë, Ti Me Gurë
  Vajzat
  Veç Ty Nuk Te Kam
  Vera
  Vetëm Një Nat
  Vetem Vet
  Xhane Xhane
  Zanati I Vjetër
  Zemer Zemer
  Zemrushe

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019