Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Artan Xhija


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   A Jetohet Pa Shpirt
 •   A Me Ndjen
 •   Afrohu
 •   Agapi Mou
 •   Ajo Drit Ne Syt E Tu
 •   Asgjë S'ka Mbetur
 •   Ate Un E Dua
 •   Behu Vajze E Zgjuar
 •   Benci I Kuq
 •   Besoj
 •   Betohu
 •   Bija Ime
 •   Biri Nenes
 •   Brune Brune
 •   Burgu I Vetmise
 •   Buze Dashurise
 •   Cdo Te Beja Pa Ty
 •   Cmendurisht Te Desha
 •   Dashuri Dhe Lot
 •   Dashuri E Vjeter
 •   Dashuri E Vyshkur
 •   Dashuria S'njeh Moshe
 •   Dhimbjet Mbaruan
 •   Djall I Fshehur
 •   Do T'me Kerkosh
 •   Do Ta Hap Zemren
 •   Dua Nenen
 •   Dua Te Therras
 •   E Bukura Violet
 •   E Droguar
 •   E Dua Une Jeten
 •   E Marre Prej Xhelozie
 •   E Mashtruar
 •   Eja
 •   Eja Edhe Nje Here
 •   Eja Te Ti Fshij Lotet
 •   Enderrat Mi Shkaterron
 •   Eshte E Bukur Dashuria
 •   Fjalet Na Pengojne
 •   Fotomodele
 •   Fryt I Dashurise
 •   Gabimi
 •   Gjerat Keshtu Shkuan
 •   Harron Qe Je Nene
 •   I Hutuar
 •   I Vetmuar
 •   Imazh E Fantazi
 •   Jam Pa Fat Ne Dashuri
 •   Jam Tjeter Njeri
 •   Kolazh 2018
 •   Kthema
 •   Kthema Zemren
 •   Kur U Ndamë
 •   Lamtumir
 •   Lot Sdo Te Leshoj
 •   Luaj Me Ndjenjat E Mija
 •   Lutet Zemra Ime
 •   Majlinda
 •   Mall
 •   Më Fal
 •   Me Degjo
 •   Me Inat Me Sheh
 •   Me Verbove
 •   Mik Me Tradhetine
 •   Miranda
 •   Mos Me Fal Trishtim
 •   Mos Vuaj
 •   Mrekullia Ime
 •   Ndjej Se Te Dua
 •   Ne Mbremjen E Fundit
 •   Nenat Shqiptare
 •   Nje Autograf Per Ty
 •   Nje Aventur E Perjetuar
 •   Nje Puthje Borxh Me Ke
 •   Njesoj Te Dua
 •   O Shiprti Im
 •   O Studente
 •   Obsesion A Dashuri
 •   Pa Fjale
 •   Pa Te Drejte Me Akuzove
 •   Peng Në Zemër
 •   Per Ty Me Vjen Keq
 •   Per Ty Zemer
 •   Preka Qiellin
 •   Pse Po Vonon
 •   Pse S'me Le Te Qete
 •   Pse U Beme Fajtor
 •   S'eshte E Lehte
 •   S'te Shteruan Lotet
 •   Sa Mall
 •   Sa Zemra Ke Thyer
 •   Serish Te Kerkoj
 •   Shijoni Keto Dite
 •   Shpirti I Vrare
 •   Shpirti Im Binjak
 •   Si Te Harroj
 •   Silvana
 •   Stacioni
 •   Syte E Tu
 •   Ta Prishi Mendjen Bukuria
 •   Te Dua Voglushe
 •   Te Kam Jete
 •   Tek Ty U Ktheva
 •   Telefoni
 •   Trup I Gjakosur
 •   U Largove Pa U Ndjere
 •   U Pendova
 •   Udhetoj Ne Shi (Geska)
 •   Vajzat Jane Si Djalli (Geska)
 •   Vuaj Zemer
 •   Zemergur
 •   Zogjte Shtegetare

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.