Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Ermira Babaliu


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   6 Muaj Une Shkova
 •   Arapke Moj
 •   Çfare
 •   Beje Dru Ne Percellime
 •   Bisedë Me Ty
 •   Buze Korale
 •   Cfare Tu Them Une Shoqeve
 •   Dade
 •   Dashuri Siberiane
 •   Dashuria Jone
 •   Destinacion
 •   Do Te Kuptosh
 •   Dua
 •   Dua Tu Them
 •   Duke Te Pritur
 •   E Njejta Enderr
 •   Eja
 •   Emri Me I Bukur
 •   Faqeja Portokalle
 •   Fjalët I Merr Era
 •   Folme
 •   Geshtenje E Papjekur
 •   Gjetha
 •   Gjithmon Perpara Teje Kalova
 •   Gjithmone
 •   Guri I Rende Ne Vendin E Vet
 •   Harroje Dashurine
 •   Jorgjica
 •   Kali I Bardhe
 •   Këngë Arbëreshe
 •   Kenge Dasme
 •   Kenge Vaji
 •   Kthema Dashurine
 •   Kur Hyra Sefte Ne Burgun E Korces
 •   Kurbeti
 •   Kush T'ja Bej Babait Kafene
 •   Laj Moj Laj
 •   Le Te Duhemi
 •   Letër Malli
 •   Lonte Beu Me Hankon
 •   Lulet E Majit
 •   Lulja Dashuri
 •   Malli Per Nenen
 •   Marina
 •   Marjana
 •   Marjanke E Vogel
 •   Mbremja Qe Mban Dashurine Time
 •   Me Ke Vajte Ne Janine
 •   Mikja Ime
 •   Mos Ma Mbaj Koken Menjane
 •   Mos Vono , Mos Harro
 •   Muaj Shkova
 •   Ne Netet E Selanikut
 •   Ne S'me Do, Me Pervelo
 •   Nen Strehe
 •   Nje Jete Nga Jeta Ime
 •   Nje Shishe Ne Det
 •   Nora Moj
 •   Nuk Dua As Te Mendoj
 •   Nuk Je Ëndërr
 •   Pa Dashuri Pa Xhelozi
 •   Prane Te Kalterit Det
 •   Pres
 •   Provimi I Fundit
 •   Pse Me Le
 •   Reres Se Plazhit
 •   Riki-Tak Ia Ben Tak Porta
 •   Se Do Ti Dua
 •   Shkova Mbreme Asaj Rruge (Ulice)
 •   Sikur Te Kisha Nja Dy Treqind Napolona
 •   Silent Night & Jingle Bells
 •   Te Kerkoj
 •   Te Lashe Vete
 •   Te Vogel Te Desha
 •   Ti Moj Zeke Mos Ma Pi Rakine
 •   Ti Vetem Qaje
 •   Trëndelinë
 •   Urim Yt
 •   Varkat Po Nisen Prej Limani
 •   Verashitesi
 •   Vjen Nje Cast
 •   Vjeshta
 •   Vjeshta Po Vrapon
 •   Vogelushja Ime
 •   Zogou I Vogel

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.