A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  Degjoji Zerat E Larget
  Diamant
  Falje
  Flas Me Naten
  Hodha Nje Lule Ne Ferre
  It's All About You
  Je Madheshtor
  Jeto
  Kolazh Ne X Factor Albania
  Krishtlindje Te Bardha
  Kur Gjen Vetveten
  Lavdi Perendise
  Lumi I Dashurise
  Me Ka Zen Maraku Me Nji Cuc Matjane
  Milje Larg
  Naten Vone
  Në Më Je
  Ne Kengen Time U Shlodha
  Nenave Shqipetare
  Nga Jeta Morem Jete
  Nje Jete
  Nje Mije Arsye
  Nje Qiell Te Ri
  Nuk Do Qaj
  Nuk E Fshehim Dashurine
  Nuk Mjafton Te Dua
  Nuk Mundem Pa Ty
  Nuk Mundem Pa Ty (Duet)
  Para Toda La Vida
  Pyes Lotin
  Qengji Eshte I Denje
  Rrjedh Ne Kenge E Ligjerime
  Sa E Shite Zemren
  Shqiperi O Vendi Im
  Të Ndjek Me Sytë E Ëndrrës
  Te Humbas Ne Enderr
  Thuja Rini
  Ti Une
  Vullkan
  We Don't Need Another Hero
  Xhaketa E Kuqe
  Yll I Rralle

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019