A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  6 Tetor 68
  Ajo
  Ajo
  Ani Zemra Jeme
  Ata Sytë E Tu
  Çifti I Ri Mir Se Vjen
  Çika E Babës
  Çika E Babës 2
  Bija E Nanes
  Bjen Tupani Ne Prishtin
  Bjeri Bjeri Ciftelis
  Boll Durova
  Dashni
  Dasma Jone E Madhe
  Dridhet Zemra
  Dy Emra
  E Pa Shpirt
  E Pi Nje Gote
  Ende Po Me Pyesin Per Ty
  Faleminderit
  Gurbeti
  Hajde
  Hajde Se Shkoj Nata
  Hajt Moj Gru
  Hjeke Masken
  Jam Dashuru
  Jam I Lumtur Pa Ty
  Ka Ra Djelli, Ka Ra Hana
  Kam Me Marr Nje Vajze Malesore
  Kanagjegji
  Katerina
  Kenga E Veles
  Kenge Per Ismet Pejen
  Kenge Te Shpirtit
  Kjo Dashni
  Knaqu Sonte
  Kolege
  Kush Te Perqafon
  Kushtuar Almir Aliut
  Lajka
  Lamtumir
  Loti I Femijes
  Luj Moj Luje
  M'i Ke Buzet E Embela
  Magji
  Malli Per Babane
  Malli Yt
  Martesa E Vajzës
  Marton Daja Nipin
  Maturant 2016
  Maturant 2018
  Me Goje Hapur
  Mos Me Urrej
  Mos Qit Kajde
  Motra Jonë
  Nare Nare
  Nata E Kanagjeqit
  Nate E Dite Per Ty Kendoj
  Ndarjen Tone
  Ne Drras Te Vekut
  Ne Festojm
  Ne Po Maturojm
  Niset Trimi
  Nje Matur E Kemi
  Nuk E Pranoj Të Humba Ty
  Nuk Eshte Jeta 1000 Vjet
  Nuk Ka Largesi Që Më Ndan Nga Ty
  O Lena, Lena
  Oj Shehide
  Pa Babe
  Pa Ty Smundem Më
  Pike Ne Zemer M'ke Mbete
  Po Thot Baba I Lules
  Pranoni Kosoven
  Prap Të Du
  Princesha Prishtines
  Pse S'mu Bane Nuse
  Qohu Rexho
  Rrugaqet E Banhovit
  Rruget E Gurbetit
  Sa Po Vrasin Fjalet
  Selman Kadria
  Shaci
  Sherrin Ta Kam Pa
  Si Hero
  Studente
  Syte E Tu
  Ta Ha Buzen Ty
  Takim Si Ne Enderr
  Tallava Per Shoqni
  Te Dua Te Dua
  Te Dua Ty
  Te Kan Thene Qe Sjam I Mir
  Tekila Vava
  Ti E Din
  Ti Je Si Miss
  Ti Ke Hyre Ne Zemren Time
  Ti Nuk Ke Shpirte
  Ti Nuk Mendon
  Ty O Zot Që Na Udhëzon
  Vaj Vaj
  Vdeksha Per Ty
  Veq E Imja Ti Do T'jesh
  Vetem Ty Te Du
  Vjerra Edhe Nusja
  Vuaj Per Ty
  Zemër, Jepi Gaz
  Zuna Ne Kajk

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019