Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Ibrahim Kasami


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   7 Ditë E 7 Netë
 •   A T'kujtohet
 •   Ah Moj Beqari
 •   Ah Sa Te Du
 •   Bija E Nanës Nuse Shkon
 •   Bini Motra Defit
 •   Biri I Nanes
 •   Boma Share
 •   Bonu Nuse E Mire Moj Bij
 •   Daja Per Nipin
 •   Dashuria, Dashuria
 •   Defat Me Xhampare
 •   Digjem Kallem
 •   Digju Zemër
 •   Djem E Cika
 •   Dujma Nanen
 •   Dy Tupana Ne Dere Kan Hy
 •   E Di Qe Me Don
 •   Era Trandofil
 •   Erdhi Nusja
 •   Fjala Jem Ka Me U Ba
 •   Fustani Me Ngjyra
 •   Fustani Mi Kuklla
 •   Gurbeti I Zi
 •   Hajde Hopa Jasha
 •   Hajde Hyni Ne Valle
 •   Hajde Ne Valle
 •   Hajde Nise Darsmën
 •   Hajde Nusja Jone
 •   Hajt Moj Grue Të Pimë Nje Kafe
 •   Haram Mos U Ban
 •   Hej Shinnanaj
 •   Hej Zemër
 •   Hekja Nanes Hallet
 •   Hyn Ne Valle Bona Qejfin
 •   Hysen Aga
 •   Je Si Rrush
 •   Je Tradhëtare
 •   Kalle, Kalle Dashni
 •   Kallem
 •   Kallna Dashni
 •   Kanagjegji
 •   Kasam Qehaja
 •   Krejt Sjan Si Unë
 •   Krejt Vallzojna
 •   Kuku Nane Xhemojn Malet
 •   Kullerica
 •   Kush Do Ta Nis Vallën
 •   Kush Na Ndau
 •   Ky Gurbet
 •   Ky Zaman
 •   Larg Vendlindjes Ne Gurbet
 •   Letrat Ne Gjermani
 •   Live 2017
 •   Loçk Dhe Zemer
 •   Luje Ate Mindil
 •   Lujna Në Diskotekë
 •   Lum E Lum
 •   Lumja Nana
 •   Më Fal O Zemer
 •   Mbremja E Matures
 •   Me Ka Humb Mindili
 •   Me Mungon
 •   Me T'mira Moj Bij
 •   Miresevjen O Vella
 •   Motra Për Vella
 •   N'mes Te Zemres E Ke Venin
 •   N'parkun E Qytetit
 •   Ndarja
 •   Nje Leter Mka Ardhe
 •   Nje Vajze Nana Ma Ka Gjete
 •   Nji Molle E Nje Dardhe
 •   Nusja E Bukur Si Dukat
 •   Nusja E Shtir
 •   O Flamur Me Shqipe Ne Mes
 •   O Mor Pampur
 •   O More Bilbil Me Penda Jeshil
 •   Pa Ty Jeta Nuk Është Jetë
 •   Pare Vetem Pare
 •   Po Fryn Era
 •   Po Harxhojna Pare
 •   Po Po
 •   Potpuri
 •   Pse Po Ngutesh
 •   Qika Boll
 •   Reklamimi
 •   Sa Isha Beqare
 •   Sa Ke Gabu
 •   Shum Urime Moter
 •   Sillma, Dridhma
 •   Synetia E Djalit
 •   Syte E Mi
 •   Tallava 1 2010
 •   Tallava 1 2014
 •   Tallava 1 2016
 •   Tallava 2 2010
 •   Tallava 2 2014
 •   Tallava 2 2016
 •   Tallava 2017
 •   Tallava 3 2010
 •   Tallava 3 2014
 •   Tallava 4 2014
 •   Tallava Duet 2017
 •   Të Dua
 •   Thirrem Zemer
 •   Ti Je
 •   Ti Ma Jep Mindilin
 •   U Knaqem
 •   Unë Jam Një
 •   Veq Me Tallava
 •   Zemer
 •   Zemra Ime
 •   Zulce Begu

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.