Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Liliana Kondakçi


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   A Kane Uje Ato Burime
 •   Agime E Diej
 •   Agimet Tona
 •   Arberi
 •   Ariu Rupert
 •   As Me Jep Minush Gjerdanin
 •   Babain Tend E Kisha Shok
 •   Baresha E Malit (Mbi Maja Te Larta)
 •   Bashke Me Ty Gjithmone Te Rinj
 •   Bie Bore
 •   Bisedon Nje Popull
 •   Bjer Gitara Ime
 •   Brigadierja
 •   Cuca Malesore
 •   Dite Te Gezuara
 •   Ditet Qe Jetojme
 •   Djalo Mos Me Duaj
 •   E Bukur Vjen Pranvera
 •   E Shtrejta Toka Ime
 •   Enderr Per Nje Karrige
 •   Erdhen Dallendyshet
 •   Falem
 •   Fejesa E Blertes - Miri Im
 •   Feste Ka Sot Shqiperia
 •   Fllad Nentori
 •   Frymezimi Im
 •   Fshati I Ri
 •   Fshati Me Drita Do Te Lulezoje
 •   Gazi I Jetes Se Re
 •   Gezimin Njerzve Ua Shtoj
 •   Gjuha Jone E Bukur
 •   Hape Zemren
 •   Hidhe Hapin Vogelush
 •   Himni I Jetes
 •   Jam Nga Gjithe Shqipëria
 •   Ka Ardh Dita E Bashkimit
 •   Kalaja E Festivalit
 •   Kënga, Frymëzimi Im
 •   Kenga E Poetit
 •   Kenga E Zemres Sime
 •   Kenge Per Emin Durakun
 •   Kenge Per Korcen
 •   Kitara Partizane
 •   Kolazh
 •   Kooperativisteve Te Kemishtajt
 •   Krenari E Brezave
 •   Kur Jemi Bashke Te Dy
 •   Kur Po Xhirohej Nje Film
 •   Kur Te Pret Nje Dashuri
 •   Lule Dele
 •   Mall
 •   Mbetesh Kenge E Brezave
 •   Me Hapin E Jetës
 •   Mesnate
 •   Motres Kosovare
 •   Mozaik Tingujsh, Mozaik Ngjyrash
 •   Ndarja
 •   Nder Bese Dhe Trimeri
 •   Ne Dashurine E Saj
 •   Ne Gjunjet E Tu
 •   Ne Lindem Ne Pranvere
 •   Ne Moshen E Rinise
 •   Ninulle E Bardhe
 •   Nje Fjale Lumturie
 •   Nje Vonese E Vogel
 •   O Bilbil
 •   Obelisku I Historise
 •   Partizani I Vogel
 •   Per Jeten Tone Te Re
 •   Per Nenen Time
 •   Pranvera
 •   Pranvera E Dashurise
 •   Pranvera E Jetes Sone
 •   Pranvera E Lirise
 •   Qyteza E Re
 •   Rini E Perjeteshme
 •   Rruge E Re
 •   Rrugeve Te Jetes
 •   S'e Kam Te Lehte
 •   Shoqja Ime
 •   Shqiperi E Bukur
 •   Shtate Liqenet E Lures
 •   Shtegtimi
 •   Sonte Kemi Feste
 •   Sot Ka Fest Shqiperia
 •   Te Dua
 •   Te Dua
 •   Te Dua Ty
 •   Tekstilistes
 •   Ti Me Je Si Nje Gonxhe
 •   Udhetim Ne Pranvere
 •   Une Dhe Shokte E Mi
 •   Vajze Moj, Lule Moj
 •   Valbona
 •   Vashes Sime
 •   Violinistit
 •   Viti I Ri
 •   Xhaketa E Kuqe
 •   Zogu I Vogel

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.