Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Xhela


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   A Me Do
 •   A Mendon
 •   A Mendon Per Mua
 •   Aeroplani
 •   Ama Ban Hallall
 •   Ama Doren
 •   Aman Aman
 •   Aman Aman Gjermani
 •   Ani Ani
 •   Çapkëne Moj
 •   Besa O Besa
 •   Dada Sale
 •   Dadush
 •   Dashuria Ime
 •   Dashurova Sytë E Bukur
 •   Dasma E Madhe
 •   Dëshpërohem
 •   Dikur Ishim Bashkë
 •   Djal Pa Behane
 •   Dua Xhanin
 •   Dy Pika Lot
 •   E Du Hala
 •   E Kisha Një Lule
 •   E Pabesushme
 •   Emine Emine
 •   Falet Kjo Zemer
 •   Falma Zemren
 •   Falmi Buzet
 •   Fato Fato
 •   Fenomenale
 •   Fjala E Fundit
 •   Goce Te Kam Xhan
 •   Gurbeti
 •   Hajde Knojna Me Daire
 •   Hajde, Hajde Sonte
 •   Hajmali
 •   I Dehur Jam
 •   Ideale
 •   Jam Dehur
 •   Jarani Jem
 •   Jasha Adelajda
 •   Jeka Lun
 •   Jeta Ime
 •   Ka Than Baba Me Kall
 •   Kalle Vallau Jone
 •   Kalo Mire
 •   Kam Nevoj Per Ty
 •   Këngë Dasmash (Gezuar 2019)
 •   Këngë Dasmash 2018
 •   Ke Mbet N'zemren Time
 •   Knoni Qika Me Daire
 •   Krejt Per Ty
 •   Krjet I Ke Haram
 •   Kur E Pash Vajzen Te Shkolla
 •   Kur I Mbusha 20 Vjet
 •   Kur Nata Korçën E Mbulon
 •   Kur Ta Kujtosh Shqiprin
 •   Kur Te Vjen Pleqria
 •   Kur Ti Luan Me Ndjenja
 •   Kur U Ndam
 •   Kush Na Ka Nda
 •   Lakmitare
 •   Lamtumir
 •   Lamtumire 2016
 •   Loti
 •   Lujma Doren Mbi Dor
 •   Lulet E Majit
 •   M'ke Bo Dam
 •   M'Qani Shokë
 •   Ma Mir Me Ty E Fukara
 •   Maturant
 •   Maturantet
 •   M’Ke Rrejt
 •   Me Ben Te Vuaj
 •   Me Kujtohet Ndarja Jon Ne Erresir
 •   Me Lot
 •   Mendja E Madhe E Zeza E Kres
 •   Ministrit N'londer
 •   Mora Kitaren Shokë
 •   Mora Rrugen Per Tirane
 •   Mos Ma Fal
 •   Mos Me Thuaj
 •   Mos Thuaj Jam E Re
 •   Motrat Per Vella
 •   N'telefon
 •   Në Moshën E Dashurisë
 •   Ndarja Jon
 •   Ndoshta
 •   Nena Ime
 •   Neve Nuk Na Dhimbet Malli
 •   Nuk Kam Fat
 •   O Maturant
 •   O Me Raft Pika
 •   Pa Ty
 •   Për Ty Zemrën E Kam Rujt
 •   Pellumbesha
 •   Pika Zeze
 •   Po Bajm Lum E Mashallah
 •   Po Vjen Nusja Mashallah
 •   Potpuri (Gezuar 2018)
 •   Potpuri (Gezuar 2019)
 •   Potpuri (Gezuar 2020)
 •   Potpuri (Gezuar 2020)
 •   Potpuri Dasmash (Gezuar 2017)
 •   Potpuri Dasmash (Gezuar 2020)
 •   Potpuri Dasmash (Gezuar 2020)
 •   Potpuri Gezuar 2016
 •   Pranvera Në Prishtinë
 •   Prej Sabahit Deri Ndrek
 •   Pse Ike
 •   Qikat E Kosoves
 •   Qka Mke Ba Zemer Ti
 •   Qohu Rexho
 •   Qunat Ne Gurbet
 •   Rinia Nuk Kthehet Kurr
 •   S'ka Dashni
 •   S'ka Me Shqipën Tonë
 •   S'me Behet Tamam
 •   Sa Te Deshka Lalka Ty
 •   Se Do Ti Dua Ti Dua
 •   Shiu
 •   Shiu I Veres
 •   Si Raki Mke Pi
 •   Simpatia Lindi Vet
 •   Sish Bo Nami
 •   Sishte Hera Par
 •   T'kujt Jan Krushqit
 •   Te Dua
 •   Te Dua Te Dua
 •   Te Kam Lute
 •   Te Kam Per Zemer
 •   Te Rash Pas Moj
 •   Ti Ma Prishe Jeten
 •   Ti N'zemren Time
 •   Ti Nuk Ke Zemer
 •   Ti Po Me Tradhton
 •   Tufa Tufa
 •   Tuman Kuqe
 •   U Kall Darsma
 •   Un Nuk Jam Si Ti
 •   Une Pishman
 •   Vajto Zemra Ime
 •   Veq Nje Dite
 •   Veq Te Ti Menja Me Rri
 •   Zahir Pajaziti
 •   Zemra Ime Zemra Jote

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.