Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Adem Ramadani


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   A Ka Taube Zot Per Mue
 •   Ah Moj Bote Pa Sy (Kenga E Femis Musliman)
 •   Ajshe Belin Me Kollan
 •   Ajt O Moj Nan
 •   Allah Ti Dergove Nuhin
 •   Allahu Ekber Kebira
 •   Allahut Rob Sun Ju Bana
 •   Alma Moj
 •   Aman Aman Me Det
 •   Amanet Ta Lo Oj Vajz
 •   Amaneti I Gurbetçarit
 •   Ani Moj Shqipni...
 •   Arjete Surja Kijame
 •   As Nuk T’shaj As Nuk T’nemi
 •   Çana Kalaja
 •   Baba I Lules
 •   Baba Zemren E Ka Qel
 •   Bashkshortja Ne Islam
 •   Batishan
 •   Bedati
 •   Beqaria Sot Mbaroi
 •   Beqir Aga
 •   Beteja E Haraqines
 •   Biseda Me Nefsin
 •   Brahim Pasha
 •   Bunjel Islamu Ala Hamsin
 •   Burrat E Sotit
 •   Cajin Kur Ta Pish
 •   Dada Sale
 •   Dashnin Ton Askush Sun E Ndal
 •   Dashurin E Vure Ne Loj
 •   Dasma
 •   Dasma E Madhe
 •   Dasma Islame
 •   Dembeli
 •   Dera E Huaj Me 7 Dryna
 •   Destan Begu
 •   Diellza
 •   Dijetaret Shtiptarë
 •   Dil Nje Her Moj Faqe Kuqe
 •   Dita E Gjykimit
 •   Do Ta Mbroj Dashurine
 •   Dola N'bahce
 •   Duaja E Nenes
 •   Dunjaja Qenka Bosh
 •   Duro Nan Loke
 •   Dy Djem Pa Martue
 •   Dy Zogj T Malit
 •   E Kam Dashur Shkollen
 •   E Kan Feju
 •   Edhe Gurri E Ka Dite
 •   Edhe Kur Te Martohesh
 •   Eja Vajz Se Te Dua
 •   Emrat E Allahut
 •   Era Sa Her Fryn
 •   Erdhen Krushqit
 •   Ezani I Bilalit
 •   Faqe Kuqe
 •   Fati I Shqiptarit
 •   Festa E Bajramit
 •   Festojm Me Flamur
 •   Fjalët E Vjehrrës
 •   Fluturoj Dallendyshja
 •   Fukaraja
 •   Fundi Im
 •   Gjemrani Mori Virane
 •   Gjithkund Ka Hy Sherri
 •   Gjithnje Qaj Ne Dritare
 •   Gurbeti
 •   Hajde Dalim Nga Arshia
 •   Hajde Hajde
 •   Hajde Lule Ti Te Na
 •   Hajt Moj Dashnore
 •   Hala Jam I Perparshmi
 •   Hysen Aga
 •   I Kam Then Nanes
 •   Ibrahimi S.a.v.s
 •   Iftida Moj Lule E Allit
 •   Iku Me Tradhetoj
 •   Ilahi
 •   Inil Tejari
 •   Intro (S.A.V)
 •   Ja Nebi Selam Alejke
 •   Ja Rabi
 •   Ja Resulullah
 •   Jalla Bona
 •   Jam Djal Trim Dai
 •   Jam Ftoh Nga Kjo Jet
 •   Je Me E Mira
 •   Jetimi
 •   Jetimi Me Bab E Nan
 •   Jo Per Ty Se Nenqmoj Veten
 •   Jolla Jolla Sa Te Dojna
 •   Ka Me T'vra Ty Dashuria
 •   Kaj Moj Nane Ka
 •   Kalle Kalle
 •   Kam Mall
 •   Kam Nje Plag
 •   Kaside Per Shehidin
 •   Kendo More Vëlla Kuran
 •   Keng Per Gurbet
 •   Keng Per Z.dardhishten
 •   Kenga E Boshnjakut
 •   Kenga E Rexhes
 •   Kenge Dashnije
 •   Kenge Gyrbeti
 •   Kenge Per Azem Hajdarin
 •   Kjo Dynja Si Bora Ne Diell
 •   Knoma Kangen Or Bylbyl
 •   Krejt Dynjane E Kalova
 •   Ku Jeni O Musliman
 •   Kudo Feste
 •   Kundrat E Zeza
 •   Kur Dola Te Kroni
 •   Kur Jam Kan I Vakt I Ri
 •   Kur Kenga Qohet Pesh
 •   Kuran Rrad (26-30)
 •   Kurbeti
 •   Kush Po Vjen Me Temena
 •   Luj Lirie
 •   Luj Me Qef
 •   Luljet
 •   Lute Lute Nana Bien
 •   Lutjen Time Ty Ta Drejtoj
 •   Më Falë Moj Nanë
 •   Mergimi Zi
 •   Meshira E All-llahut
 •   Meulaja Sal Li
 •   Mihone
 •   Mimoza
 •   Mire Se Erdhe Ramazan
 •   Mirvet Mirvet
 •   Moj E Mira Kaplushkuqe
 •   Moj Hapsane
 •   Moj Hatixhe
 •   Moj Kosove Moj Mriz Me Zana
 •   Moj Kosove,mriz Me Zana
 •   Moj Sherife
 •   Moj Xhemile
 •   Mora Fjale
 •   Mori Vashe E Kohes Se Re
 •   Mos Me Thoni Gurbetqar
 •   Mos Qaj Per Mu
 •   Mos U Mashtro
 •   Mubarek Ramazan
 •   Muhamedi Ne Meke Lindi
 •   Mulla Jakupi
 •   N'bejtullah Hajde Te Shkojmn
 •   N'kapinxhik Dola Me T'pa
 •   Ne Martesen Tande Thirrem E Dashur
 •   Ne Mes T Nates Jam
 •   Ne Pragun E Deres Sate
 •   Ne Syt E Mi Shihet Malli
 •   Nena Me Nje Sy
 •   Nerxhivane
 •   Ngrihuni Ne Kame
 •   Nik Pjeter Ndreka
 •   Nja Dy Djem I Kish Pas Ni Grue
 •   Nje Ezan Dyve Na Thrret
 •   Njehere E Martojm Djalin
 •   O Gurbet 2009
 •   O Gurbet 2020
 •   O Ku Krisi Pushka Prom
 •   O Kur E Pash Vajzen Te Shkolla
 •   O Mor Bylbyl Qe Knon N’pranvere
 •   O Mor Djal I Ri Në At Gurbet
 •   O Syno I Zi
 •   O Zot I Madh
 •   O Zot Qysh Po Vika Jeta
 •   Oh Njeri O Gjynahqar
 •   Oj Dashni
 •   Oj Lulie Drandafile
 •   Oj Nanë Që Më Rrite
 •   Oj Nane Po Me Nguc Kolli
 •   Pa Ty Resul All-Llah
 •   Palestina
 •   Pendimi
 •   Per Bashkim Kombetare
 •   Pes Vite T Plota
 •   Po E Martojm Dylberin
 •   Po Therret Pasha
 •   Prej Ate Dite Qe U Martova
 •   Pse Moj Nan S'po Flen
 •   Pse Spo Fol Me Mu
 •   Pse T'lotojn Keta Syt Moj Vashe
 •   Qabe Moj E Bukur Je
 •   Qaben Spari Kur E Pash
 •   Qane Kalaj
 •   Qe Dy Vjet
 •   Qe Sa Leu Dita E Sotit
 •   Qka Ka Dielli Qe E Nali Driten
 •   Qysh A't Dit Qe U Martova
 •   Qysh Na Dul Ky Bedat
 •   Qysh Se Leu Kjo Dit E Sodit
 •   Ramazani Po Na Vjen
 •   Rrespekti Ndaj Prinderve
 •   Rruga E Gurbetit
 •   Sa Her Qe Hyn Ne Valle
 •   Sdu Met Pa
 •   Se Kam Prit Se Kam Kujtu
 •   Se Ma Te Mir S'ke Me Gjet
 •   Sebehat
 •   Selman Kadrija
 •   Shehid
 •   Shiqoj Ne Dritare
 •   Shkuan Ditet E Qiknis
 •   Shkurorezimi (Femijet Pa Nan)
 •   Shqiperin E Dua Se Jam Shqiptar
 •   Shtate Shaljanet
 •   Shtrati Im Eshte Dheu
 •   Shume Kujtime Po I Shpaloj
 •   Sikur Fluter Shkon Tuj Kcy
 •   Sille Sille
 •   Sod Nje Ezan
 •   Sot A Neser
 •   Sot E Mora Vesh
 •   Sot Kosova E Ka Nje Hall
 •   Stacioni I Dynjas
 •   Subhanallah
 •   Sy Zez Bjondin Esmere
 •   Syte E Mi
 •   T'fala Nga Mergimi
 •   T'fala Parisit
 •   Tamaqare E Xhymert
 •   Tash Kalun Qe Tri Pranvera
 •   Të Duhemi Pë All-llah
 •   Të Ka Mallku Zoti
 •   Te Bunari
 •   Te Pagjeturit
 •   Te Un Deren E Ke Hap
 •   Tekbire Dhe Salavate
 •   Telefonin Dor E Mora
 •   Ti Je Feja E Vërtet
 •   Ti Je Rrit Si Lulja N'bjeshk
 •   Ti Krenohu Me Shami
 •   Ti O Muhamed
 •   Trimat E Vendit
 •   U Gezua Zemra E Nanes
 •   U Largove
 •   Ugurolla Pajazit Be Djal
 •   Ulul Azmi
 •   Urime Lumi Vlla
 •   Vdekja
 •   Vendosin Per Fatin Tone
 •   Vin Pampurat
 •   Vjen Pranvera
 •   Xhejlan
 •   Xhelozia
 •   Xheneti
 •   Ymrin Ma Shkurtoj
 •   Za Ku Krisi Pushka
 •   Zemra Me Vajton
 •   Zemren Sec Ma Morre
 •   Zgjohu
 •   Zi E Bane Zemren Time
 •   Zogu I Xhenetit
 •   Zotit Lutju Dhe Beso
 •   Zuna Nji Kang

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.