Dërgo Një album nga Këngë Për Fëmijë


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   04
 •   17 Shkurti
 •   4 Stinet E Vitit
 •   8 Marsi
 •   Ç’ke Harruar Moj Valbonë?
 •   Beni A Se Ceshte!
 •   Bleta Dhe Flutura
 •   Bletat
 •   Bullafiqe S'jam
 •   C'u Rrezova
 •   Cirku
 •   Dallendyshja Dhe Qukapiku
 •   Deshirat E Mija
 •   Dy Fabulat
 •   Dy Shqiponja
 •   Eja Babi
 •   Eja Me Mua!
 •   Erdh Nje Dallendyshe
 •   Erdhi Mami
 •   Erdhi Viti I Ri
 •   Fajin Kush E Kishte
 •   Festa Jone
 •   Feste Ne Pulari
 •   Feston Republika
 •   Fjalet Magjike
 •   Flamujt E Festes
 •   Fshati Im
 •   Gabimi I Mireles
 •   Gezuar
 •   Gjyshja
 •   Gjyshja Dhe Macja
 •   Gome Moj
 •   Gudbye
 •   Hapa Dollapa
 •   Harabeli
 •   Ilirjana Dhe Bleta
 •   Jam Fatos
 •   Jam I Lashte Se Jam Shqiptar
 •   Ju Fal Kengen Time
 •   Kam Nje Mace, Kam Nje Qen
 •   Kam Nje Top Te Vogel
 •   Kapedani I Gjyshes
 •   Karate
 •   Kasper
 •   Këngë Për Mësuesen
 •   Kori Gazmor
 •   Kujtoj Mesuesin
 •   Kukulla Ime
 •   Kuq E Zi Jane Ngjyrat Tona
 •   Kur Buzqesh Nena Ime
 •   Kur Kthehem Nga Shetitja
 •   Kur Shikoj Një Yll
 •   Lepurushi Dhe Maçoku
 •   Libri I Historise
 •   Libri Na Mëson Qdo Gjë
 •   Lodrat
 •   Lot Mbi Abetare
 •   Lulet Me Te Bukura
 •   Lulja Qe Keputet
 •   Mac, Mac
 •   Macja Le Te Lahet
 •   Maqok-çamarok
 •   Me Bej, Me Bej Nje Zane
 •   Me Flamurin Ne Zemer
 •   Me Kend Une Perngjahem
 •   Mema Arberi
 •   Mesuesja Jone
 •   Miqte E Kafsheve
 •   Miza Dhe Bleta
 •   Mjeshtri I Vogel
 •   Moj Bubrec
 •   Molfix Shqip
 •   Motra Ime
 •   Muzika Dhe Moda
 •   Na U Grinden Dy Macoke
 •   Ne Jemi Dy Shqiponja
 •   Ne Presim Po S'e Dime
 •   Ne Tropik
 •   Neve Jemi Lulebore
 •   New Year's Eve Song / Eja Te Festojme
 •   Njëshi Dhe Zero
 •   Nje Macok Camarok
 •   Nje Vonese E Vogel
 •   Nuk Festoj Pa Ty
 •   O Sa Mire, O Sa Keq
 •   Pa Para Nuk Hahet Ketu
 •   Pak E Vogel Pak E Rritur
 •   Pavarsia
 •   Pavarsia Na Ka Ardh
 •   Për Mëmëdhenë
 •   Pellumbat E Paqes
 •   Per Kosoven Nje Flamur
 •   Pinoku
 •   Porosia E Mesueses
 •   Pranvera
 •   Princesha
 •   Pse?
 •   Pyes Gjithe Femijet E Botes
 •   Qengji Vogel
 •   Qeni Dhe Maca
 •   S'ben Dot Iriqi, Nje Gjilpere
 •   S'mundem Ta Them
 •   Sa Do Te Doja Nje Qenush
 •   Sa I Dua Lulet
 •   Sa Shume Deshire Un Kisha
 •   Semafori
 •   Shkodra
 •   Shoqja Ime
 •   Shqiperia
 •   Si Eshte X
 •   Si U Be Fole Kapelja E Gjyshit
 •   Sot Jemi Te Vegjel
 •   Telefoni I Livadhit
 •   Therras Une Nje Dy Tre
 •   Tik – Tak
 •   Tregimi I Gjyshes
 •   Tring Zilja
 •   Une Dhe Kominoshet
 •   Une E Vogla
 •   Une Jam Shqipe Nga Kosova
 •   Universi
 •   Vajza Dhe Molla
 •   Veza Apo Pula
 •   Viti I Ri
 •   Vjeshta
 •   Vrapo Vrapo Se Te Kapi
 •   Xhaxhai Kengen Ma Kendo
 •   Ylberi
 •   Zilet Tring
 •   Zilja E Shkolles
 •   Zogu Dhe Djali
 •   Zogu Me Krah Te Hapur

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.