Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Nadi


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   200 Femra
 •   A E Din Sa Shume Te Dua
 •   A Ke Thanë A Ske Thanë
 •   Ani Mori Nuse
 •   Çka Mu Desht
 •   Ban Sevda
 •   Birrat I Qoj Eks
 •   Buzet Qe Mkan Vra (Sdua Qe Ti Puth)
 •   Cka Me Ka Syri Qe M'loton
 •   Dadushi
 •   Dardha Rumbullake
 •   Dasëm Me Traditë
 •   Dashni E Xhelozi
 •   Dashuri E Vjeter
 •   Dasme Madhe Sonte Ja Ka Nis
 •   Ditet E Dashuris
 •   Do Te Vish
 •   Dy Shokt E Ngusht
 •   E Fike Kalle Dado
 •   E Veqante
 •   E Veqante Per Mu
 •   Eshte Nje Vajze
 •   Flutur, Flutur Për Hava
 •   Folem Oj Zemer Folem
 •   Gruaja Në Amerikë
 •   Hajde Me Shuplak
 •   Hajde Moj Dashnije
 •   Hajde Na Ta Kallim
 •   Hajde Pijmë Tërë Natën
 •   Hajde Te Rrim E Te Pijme Ton Naten
 •   Hajde Vasha Merrni Shamin Vallëzoni
 •   Hajt Hidhe Flakë O Mallin Tim
 •   I Dehur Jam
 •   Iku Beqaria
 •   Intrigante
 •   Ja Me T´mire, Ja Me T´keq
 •   Jallah Se Ne Peje O Keshtu Bohet Jeta
 •   Jam I Ri Oj Nane
 •   Janari
 •   Kalle Kale Malin & Leylim Lei
 •   Kolazh
 •   Kolazh (Live Event 2020)
 •   Kqyrni Shoqe Qka Ka Rritur Nana
 •   Kthehu
 •   Kthehu Moj Zemer
 •   Kthema Zemren
 •   Kur Te Vjen Pleqeria
 •   Kur Të Pash Për Herë Të Parë
 •   Lamtumire
 •   Loqka
 •   Lotet Mua Spo Me Ndalen
 •   Lujna Knojna Me Daire
 •   Lumi Lum
 •   Lut E Lut Nana Bijen
 •   M'ka Mar Malli Pë Nënën Time
 •   M'kish Mar Malli
 •   Ma Kthe Dashurin
 •   Maturant
 •   Mavi Mavi
 •   Me Mashtrove
 •   Moj Bjondine Me Syte E Zi
 •   Mori Fund
 •   Mos Trazo Plagen E Vjeter
 •   Një Vajzë
 •   Nje Jav
 •   Nje Kore Buk
 •   Një Vajzë Me Emrin Dadush
 •   Nuk Mund Te Haroj
 •   O Dukat, O Dukat
 •   O Kuku Qka I Bona Vetit
 •   O Mehlem I Shpirtit Tem
 •   O Sa Mire Me Qenë Shqiptar
 •   Oj Lulije Pellumbi Bardh
 •   Para Dere Ka Bi Ni Rrush
 •   Përgjithmonë
 •   Per Nje Kafe Ne Mengjes
 •   Po Vjen Nusja / Ani Mori Nuse
 •   Potpuri (Gezuar 2019)
 •   Premtimi
 •   Qe Një Javë
 •   Qunat Ne Gurbet
 •   Roka Mandolinën
 •   Rrak Tak Po M'rreh Zemra
 •   Rrang Dan Dang Tupani
 •   Rrushi I Prishtines
 •   Sa E Mire Na Ka Dale Nusja
 •   Sa M'ka Mar Malli
 •   Sa Të Deshta Lalka Ty
 •   Sagapo Te Dua
 •   Shehidja
 •   Si Nje Leter
 •   Ta Dish Mir Se Sa Te Dua
 •   Të Dua Qokollada Ime
 •   Ti Me Mua As Ne Enderr
 •   Tjeter Mos Kerko
 •   Vajza E Prishtines
 •   Valle Tupan
 •   Xhamadani
 •   Xhelozia

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.