Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Mihrije Braha


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   1000 Vjet Vetmi
 •   6 Tetor '68
 •   Akoma Po Te Pres
 •   Ani Mori Nuse
 •   Ani, Ani, Ani
 •   Arbëreshe
 •   Arvanitase
 •   As I Fundit As I Pari
 •   Atdheut Tim
 •   Ç'ka Kisha Bë Pa Ty
 •   Ëndrra Ime
 •   Bashkë Të Dy
 •   Biri I Nënës
 •   Bota Behet Flake
 •   Dallëndyshe Ku Më Ike
 •   Dashuri Pa Lote
 •   Dashuria
 •   Dashuria E Brengosur
 •   Dhimbje E Mall
 •   Do Të Dal E Do Ti Them
 •   E Jo, E Jo
 •   E Jotja
 •   E Mira E Prishtinës
 •   Edhe Një Jetë Pa Ty
 •   Eja
 •   Eja (remix)
 •   Eja Në Prishtinë
 •   Eja Vashë Po Të Pres
 •   Fama
 •   Faqebardhë Kush E Falë Gjakun
 •   Femër Dreq
 •   Flak E Flakë
 •   Fluturoj Si Flutur
 •   Foleja E Arbërit
 •   Fryn Murlani Me Stuhi
 •   Fundi
 •   Fushat E Kosoves
 •   Hajde Dalim
 •   Hajde Djalë
 •   Hajde Kerce Moj Qike
 •   Hajde Me Shuplak
 •   Hajde Nesër
 •   Hajt Moj Nanë
 •   Idhët Si Mjaltä E Ti Zi Bora
 •   Ike, Ike
 •   Inati
 •   Isha
 •   Ja Lëshon Zanin Mali-malit
 •   Jam Nxon
 •   Jam Shqiptare, Bija E Shqiptarit
 •   Je E Mir
 •   Je Fantazi
 •   Je Si Djell Je Si Han
 •   Jemi Këtu
 •   Jetimja
 •   Ka Pak
 •   Kadal Beg
 •   Kalle Vllau Jon
 •   Kallma Cigaren
 •   Kam Ra Në Dashuri
 •   Këndo O Muzë
 •   Këngë Kurbeti
 •   Kenge Dashmash
 •   Kenge Per Dasma
 •   Kepi I Shqipeve
 •   Krejt Le T'a Dijn
 •   Kthehu
 •   Ku Janë Ëndërrat
 •   Kur Ka Ra Kushtrimi Në Kosovë
 •   Kur Për Ujë Nana Më Qoj
 •   Kur S'e Don
 •   Kur Të Vish Nuse Në Tiranë
 •   Kush M'i Vrau Bijtë Ushtarë
 •   Kush Po Vjen Me Temena
 •   Lazdroni
 •   Lotet Neper Faqe
 •   Lujma Belin
 •   Lute,lute Nano Bijen
 •   Ma Kadal
 •   Ma Kadal (Remake)
 •   Malli
 •   Malli I Nënës
 •   Malli Për Nexhmijen
 •   Mashallah
 •   Më Troket Në Derë
 •   Me Këngë E Mahi (parodi Muzikore: Cima, Leci E Sabria)
 •   Midis Nesh Mbaroi
 •   Mitrovica Ime
 •   Mka Lind Djal
 •   Moj E Mira
 •   Moj E Mire E Bukur Shum
 •   Moj Hatixhe
 •   Moj Kosovë, Kështjellë Burrnie
 •   Moj Shamia Kuqe
 •   Mos Na I Helmoni Fëmijët
 •   Na Lulijen
 •   Na Qeli Prap Thana
 •   Na U Nis Dasma
 •   Netet E Gjata
 •   Nga Ëndrra Në Ëndërr
 •   Nostalgjia
 •   Nuk Di Pse Lind Dita
 •   O More Djal I Ri
 •   O Qerpik
 •   O Sa Mire
 •   Of Aman
 •   Oh Moj Fëllënzë
 •   Oj Molla N'rrem
 •   Oqean
 •   Pa Ty
 •   Plak U Bafsha
 •   Pllumbi Im I Bardh
 •   Po Te Isha Uje Ne Oqean
 •   Po Vjen Nusja
 •   Potpuri
 •   Pranë, Pranë
 •   Prapë Kosova Gjak E Lot
 •   Prishtinalie
 •   Puthje Kosovare
 •   Qaj Kitara Ime
 •   Qeshu Djalë
 •   Qifti I Ri
 •   Refuzova
 •   Rob I Dashurise
 •   Rroj Për Ty
 •   S'mund Të Jetoj Pa Ty
 •   Sa Vjet I Kom
 •   Shko Dallëndyshe
 •   Shoqe Mori Shoqe
 •   Shoten
 •   Shqipëri A Po Ndëgjon
 •   Shum Te Kerkova
 •   Si Cigaren E Fundit
 •   Si Dua Retë
 •   Sikur Anija Mbi Valë
 •   Sonatë, Rrugës E Trishtuar
 •   Ta Fal Zemrën Time
 •   Të Pata Vetëm Ty
 •   Ti Më Je Ledhatare
 •   Ti Nuk Je Shtepia Ime
 •   Ti Zemra Ime
 •   Tigresh
 •   Tradhëtia Jote
 •   Tungjatëjeta Nëna Plakë
 •   Turbulenca
 •   Uje Dhe Oqean
 •   Une Qaje
 •   Ushtarit Tim
 •   Valle Kosovare
 •   Vallja Shqipe Esht E Jona
 •   Vashat Kosovare
 •   Veq Ti
 •   Veq Ty Te Dua
 •   Veteran Dashnie
 •   Viti I Ri (Fishekzjarret)
 •   Vogelushja
 •   Xeher Per Merak
 •   Xhelozia
 •   Zare Moj
 •   Zemërguri
 •   Zemra Me Plasi
 •   Zemra Pikon Gjak

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.