Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Gold AG


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   1-shi
 •   10 Vjet
 •   100% Preshevalee
 •   1po
 •   1sha Kena Met
 •   2fish
 •   A T'kom Shok
 •   Adem Jashari
 •   Aga
 •   Aga I Luginës
 •   Aga In Da House
 •   Aga O Knej
 •   Agës
 •   Allah
 •   Amaneti
 •   Armikut Si Perulet
 •   Çka Po Ndodh
 •   Ëndërr Dëshmori
 •   B52
 •   Babë
 •   Bashke E Kallim
 •   Besa Bes
 •   Biri Im
 •   Bohet Mir
 •   Bonu Vetvetja
 •   Bota Kalimtare
 •   Burg Mërgimi
 •   Burr A Bal
 •   Cameria
 •   Cili
 •   Dadush (Remake)
 •   Dakikin S'ta Fali
 •   Dalloj
 •   Dashnia E Nanes
 •   Deri Kur
 •   Dhembje E Dashni
 •   Dihet
 •   Diss 4 All Bitchez
 •   Diss Serbis
 •   Djali I Ushtarit
 •   Djali Yt
 •   Drenica
 •   Dridhet Shqiptaria
 •   Dritan Hoxha
 •   Dy Krisma
 •   Dyftyrshat
 •   E Din
 •   E Kalli
 •   E Kam Emrin Preshevar
 •   E Mira E Ulqinit
 •   Edhe Viagra Me Pi
 •   Elem Belem
 •   Emri Se Bon Njerin
 •   Emrin E Ka Lufte
 •   Endrra
 •   Enigmatosolistodizainerologu
 •   Erdha Në Preshevë 2
 •   Eyo (Eja Dhe Sonte Ne Endrren Time)
 •   Fackool8ti
 •   Falja E Gjakut
 •   Fara E Rap'it
 •   Festojme Me Shqipen Tone
 •   Fiksim
 •   Final Mix
 •   Fjala E Zemres
 •   Fjalët E Qiririt
 •   Flamur N'zemër
 •   Fuck Eulex
 •   Fuck You
 •   Fuckin' Estrada
 •   Furra G
 •   Gezuar 2009
 •   Gjiithmon I Gjall Enver Zymberi
 •   Gjimnazi
 •   Gjith I Pari
 •   Gjithmone
 •   Gllareva (Spot)
 •   Golden Eagle
 •   Goldi
 •   Golldi Ta Kall
 •   Gurin E Boj Plum
 •   Hajde
 •   Hajde Sonte
 •   Hani Hani
 •   Harrove
 •   Heroinat
 •   Hey Mamy
 •   High
 •   History
 •   Hoxha I Drenicës
 •   Hup (diss)
 •   I Humbur
 •   I Moqmi
 •   I Pari Jom
 •   I Vetem
 •   Ilirida
 •   Interlude (cun Lajçi)
 •   Intro Lanet
 •   Inxhja
 •   Jam Gjakova
 •   Jam Ilir
 •   Jasht Kufirit
 •   Jeta Koka Sprov
 •   Jetoj Me Shekuj
 •   Jo
 •   Jo Negociata
 •   Jom Musliman
 •   Jom Preshewar
 •   Kamarier
 •   Këngë Për Ali Ajetin
 •   Kenga E Besim Ndreces
 •   Kili Mili
 •   Kingji E Terri
 •   Komandant
 •   Kosova
 •   Kosova Republikë
 •   Kthehu
 •   Kthena Apet
 •   Ku Mbet Presheva
 •   Kush?
 •   Lahi Brahimaj
 •   Lamtumire
 •   Leter Nga Burgu
 •   Letra E Babës
 •   Lidhjet Farefisnore
 •   Liridona
 •   Llake Venin Flak
 •   Llokum
 •   Lotët E Djalit
 •   Luani Luginës
 •   Luftojm Per Fitore
 •   Lulkuqe E Pashtrikut
 •   Ma E Mira
 •   Ma I Forti Hala
 •   Ma I Kerkum Se Hashishi
 •   Ma I Qarti
 •   Ma T'fort A Ka
 •   Mad Bat Energy Drink
 •   Made In Lugina
 •   Malli
 •   Malli I Ndarjes
 •   Malsi E Madhe
 •   Manaferra
 •   Manekene
 •   Marihuana
 •   Mas Miri
 •   Mashtrimi
 •   Më Fal O Zot
 •   Më Prit Çamëri
 •   Mbahu
 •   Me Fal O Allah
 •   Me Krye N'hi
 •   Me Neve Nuk Ka
 •   Me Ty
 •   Medvegja
 •   Mendoj
 •   Merhaba
 •   Mirë Se T'Gjeta Moj Kosovë
 •   Mirupafshim Oj Medine
 •   Mos Ha Mut
 •   Mos Mos
 •   Mos U Dorzo
 •   Mos U Shty
 •   N'deti
 •   N'msn
 •   Në Dukagjin
 •   Në Shtëpinë Tënde
 •   Nënat Shqiptare
 •   Ndihmoje Jetimin
 •   Ne Kete Jete
 •   Ne Luftë E N'liri
 •   Ne Vendin E Vjeter
 •   Nguce Ananin
 •   Nice-en
 •   Një Ditë Tek Ti
 •   Nuk Ka Gjyq Qe M Gjykon
 •   Nuk Ka Hiq
 •   Nuk Ma Nin
 •   Nuk Vdes
 •   Omëlsina
 •   Outro Lanet
 •   Pa Gjum
 •   Pa Hile
 •   Pa Namaz
 •   Pa Ty
 •   Pendimi
 •   Per Merak
 •   Per Presheven
 •   Per Ty Gostivar
 •   Plaku Me Djal
 •   Plasni
 •   Po Rren
 •   Po Vi Nga Gurbeti
 •   Potpuri
 •   Prej Tropoje
 •   Presheva E Gjilani
 •   Presheva Lee
 •   Pushka E Lirisë
 •   Q'ka M'ka Syri (Remix)
 •   Realiteti
 •   Reklama Amoreti
 •   Rri Larg
 •   Rrs
 •   Ruaje Flamurin
 •   S'shaj Per Me Mrri
 •   Sa Vite
 •   Seksi
 •   Shala E Bajgores
 •   Sherri Presheves N´der T´stambollit
 •   Shipni Etnike
 •   Shkupi
 •   Shqipja Ne Valle
 •   Shqiptar
 •   Shqiptar 2
 •   Shqiptar Me Zemër
 •   Shqiptar Stambolli
 •   Shum Vjet
 •   Ska Si Na
 •   Sokoli
 •   Sonte
 •   Stop (Diss Skillz & Baba Records)
 •   Suhareka
 •   Sweet
 •   Syt E Ballit
 •   T'fala Kosovës
 •   T'kerkoj
 •   Te Perulem Ty
 •   Tetova E Dardana
 •   Thërret Prizreni Mori Shkodër
 •   The Goldfather
 •   The Notebook
 •   Thuaj
 •   Ti Je Qyrr
 •   Toka E Shqipnis'
 •   Toka Ime
 •   Trim Jezerci
 •   Trip
 •   Unë
 •   Urime Ditëlindjen
 •   Urime Shqiperi
 •   Ushtar Mergimi
 •   Ushtria E Kosovës
 •   Vëlla E Motër
 •   Veprat Mbesin
 •   Veq Po Du Me T’qi
 •   Veq Vet
 •   Xhamadani
 •   Xhan Xhan
 •   Xhevdeti Ndeti
 •   Xinxilushe
 •   Zani I Koshares
 •   Zemra E Nanes
 •   Zjarr
 •   Zor Me Jetu
 •   Zorraxhia

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.