Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Fatos Xhaferi


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   Ana
 •   Çu Ngrita Me Nate
 •   Cjane Ata Qe Vijne
 •   Dallandyshe Vogelo
 •   Do Kendoj Per Vendin Tim
 •   Dollibashi
 •   Gjermania
 •   Hajde Nuse Dil Ne Valle
 •   Hallet Shpejt Me Rane
 •   I Burgosur Jam
 •   Ika Nene Ika
 •   Iku Beqaria
 •   Iku Djali Ne Kurbet
 •   Kam Vite Qe S'te Kam Pare
 •   Kthehu Bir I Nenes
 •   Kur Te Thash Te Dua
 •   Kush Te Ka Ty Cupe
 •   Ky Qyteti I Korces
 •   Malli Po Me Tret
 •   Mbaj Plak Lotet
 •   Mblidhi Shqipe Bijt E Tu
 •   Mercedezi
 •   Mira
 •   Moj Dropullite
 •   Moj Syzeze
 •   Mos Ma Pi Rakine
 •   Ne Dere Na Trokiti Fati
 •   Ne Mjeshove Linda U Rrita
 •   Nena Per Ty Qan
 •   Nene Dua Nje Djale
 •   O Bezhan Permbi Janine
 •   O Bo Bo Kjo Dashuria
 •   Per Trimat E Shqiperise
 •   Per Ty Mendoj
 •   Progonishtja
 •   Pse Me Rri Menduar
 •   Pse Nuk Del Nga Shtepia
 •   Qaj Moj Nene Qaj
 •   Rovena
 •   S'dua Lot Ne Syt E Saj
 •   Senatorjumi I Korces
 •   Shpiragu Hapi Krahet
 •   Sonita
 •   Sot Ti Je Bere Nuse
 •   Te Dua Moj Vashe
 •   Te Erdha Mbreme Ne Dritare
 •   Te Pret Nena Djale
 •   Te Rriti Nena Me Shume Halle
 •   Ty Nena S'te Harron
 •   U Ndave Nga Ne O Djale
 •   Vajza E Beratit
 •   Vajze Jetime
 •   Valle Dasmash
 •   Valle Dasme 2
 •   Vish Vellon E Bardh
 •   Voglushja
 •   Zana
 •   Zemra Ime Ty Te Do

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.