Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  2 Brothez
  24 Bars (freestyle)
  50
  Afer Teje
  Aj
  Ajo
  Albanian Boys
  Albumi 2012 (demo)
  Avatar
  Baby
  Baby Baby
  Badboy In Love
  Call My Name
  Chill In Studio
  Chillin
  Connect
  Dallimi
  Diqka Ma Ndryshe
  E Boj Me Zemer
  E Di
  E Kom Ndor Ket Shit
  Eci Vet
  Ej
  Fake Industry
  Femna
  Fight N'rap
  Flow Demo 2010
  Freetime
  Fuck Police (16 Bars)
  Fuqia
  Gabim E Ki
  Gangsta Lady
  Ganja
  Ghetto-love
  Goca Ime
  Goodbye My Love
  Hajde Tash Fol
  Hbd
  Helem
  High
  Hot
  Hustlin'
  I Vertet
  I'm Hustla
  Im A Psycho
  Im Ghetto
  Im Rich
  Intro Young Ghetto
  Jet E Hidhun
  Jom I Ron
  Jom I Vecant
  Jom Nje Tjeter
  Jom Rrit N'rrug
  Kanacke
  Kaos
  Kapu
  Kejt
  Kqyri Kqyri
  Kriminel
  Ku Je
  Kuq E Zi
  Lavire
  Lem Rahat
  Let Folin
  Let Me Love U
  M'dojn
  Ma E Mira
  Mendje T`smut
  Mfal Nan
  Money
  Monster
  Mos Ta Nin
  Mucho Dinero
  My Love
  Niggas In Albanian
  Njeri
  No
  Nuk Ka Mu Nal
  O Moj Pare
  Outro Young Ghetto
  Perjete
  Prit, Prit
  Pse U Bona Reper
  Put It Down
  Qellimi
  Rapper Till I Die
  Reggaeton
  Respect
  Rrugaqi
  Sexy
  Sillet
  Ska Kuptim
  Smujn Me Na Nda
  Thug Life
  Ti Ngele
  Ti Po Don
  Ti Po Rren
  Tony Montana
  U Bo Boll
  UH
  Un Jom Gangster
  Up'normal
  We Go Hard
  What's Up
  Yauu Yauu
  Young Ghetto

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019