Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  A Jeni Ju Si Une
  Askush S'do Ta Besoje
  Bashkëmoshatarëve
  Djali Simpatik
  Do Ta Them
  E Kerkoj
  E Para Leter
  Endrrat
  Fairytale
  Ika Larg
  Kanapeja
  Kenga E Pogradecit
  Kenga E Prizrenit
  Kenga E Ulqinit
  Me Veten
  Miremengjes Student
  Mos Harro
  Ne Dashurine E Saj
  Ninulla E Nënës
  Nje Zambak I Bardh Ne Gur
  Nuk E Harroj
  Nuk Mund Te Marresh
  O Vlore
  Përrallë
  Permeti
  Pranvera E Jetes Sone
  Qendroj
  Qeshu Rini
  Rreth Zjarit Tënd
  Shoqja Ime
  Syte Nga Ti
  Thurje #
  Trëndelinë Dhe Këngë
  Zeri Im
  Zhgenjimi
  Zogu I Vogel

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.
Mund të na tregoni adresën e saktë URL të faqes së internetit ku mund të bëjmë verifikimet tona.

(Mund të lihet bosh)Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018