Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Adnan Daci


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   A Ban A Nuk Ban
 •   A Te Tha Nana Udha E Mbare
 •   Ah Me Pas Mujt
 •   Ani Ani Shko
 •   Bashke Kaluam Disa Vite
 •   Boll Kam Prite
 •   Cajurie
 •   Dashnia Pa Hile
 •   Dashnia Vertet
 •   Dashuria Me Ka Verbuar
 •   Dasma E Fundit
 •   Dasma Ka Filluar
 •   Do T'këndoj Për Ju
 •   Do Ta Kallim Me Jarana
 •   Dridhjet E Kesaj Zemre
 •   Duro Zemer
 •   E Kam Begenise
 •   E Mallkoj
 •   E Morra Rrugen Per Prishtine
 •   E Sa Te Du
 •   E Vet Nana Djalin E Vet
 •   Edhe Si Vjet
 •   Fjale Pa Pare
 •   Gajdexhiu
 •   Habibi Habibi
 •   Hajde Bojna Lum E Lum
 •   Hajde Hajde Bajraktar
 •   Hajde Knojna Me Dahire
 •   Hajde Luj Qyqek
 •   Hajde O Sheqer
 •   Hajde Rrokni Vallet
 •   Ishin Puthje Mekatare
 •   Je E Re Axhami
 •   Je Ilaç Per Shpirtin Tem
 •   Je Në Zemrën Time
 •   Jeta Ime Po Lundron
 •   Jeta Shpejt Kalon
 •   Jetim Jam
 •   Kadremit Po Me Shkon Si Shah
 •   Kafja Pa Ty
 •   Kalle Me Def
 •   Kalle Me Raketa
 •   Kaluan Vite
 •   Kan Kaluar Dit E Net
 •   Kanagjeqi
 •   Këngë Dasmash (Gezuar 2020)
 •   Kemi Ngrit Flamurin
 •   Kenge Synetie
 •   Kisha Me U Ba Flutur
 •   Lejla
 •   Lindem Nene Edhe Nje Here
 •   Lindi Simpatija
 •   Luj Moj Shkupjane
 •   Lulija
 •   Lum Ban Gurbetqari
 •   Lutu Per Mu
 •   Mbaron Dashuria
 •   Me Thuaj Pse
 •   Meteliku
 •   Moj Zemrush
 •   Molle E Ndaluar
 •   Mos Me Qo T'fala
 •   Na Ka Ardh Nje Kohë
 •   Nare Nare
 •   Nje Here Zemra Falet
 •   Nje Mij Her
 •   Nuse Nuk E Mora
 •   O Bilbil Kah Fluturon
 •   O More Bylbyl
 •   O Njeri O Gjunahqar
 •   Oj Lulie Pëllumi I Bardhë
 •   Para Zotit Ke Me Dal
 •   Paska Cel Ne Barce Jargovani
 •   Paska Vesh Lulija Fustan
 •   Plagët E Lirisë
 •   Po Lun Shkupi Me Prishtinën
 •   Potpuri 2015
 •   Prej Dashnise Jam Tuj Plas
 •   Prej Meje U Largove
 •   Pse Moj Nane E Dashur
 •   S'mundem Me U Nda
 •   S'patem Faj
 •   S'te Harroj
 •   Sa Her Ke Dasht
 •   Sa Te Deshta Ty
 •   Shume Kujtime
 •   Si Lule Pranvere
 •   Ska Cka Na Vyn Ma Kjo Shami
 •   Sonte Kam Rra Ndert Moj Qik
 •   Tallava 2019
 •   Ti Atje Une Ketu
 •   Ti U Bane Vet Shkaktare
 •   Trandafil Me Ere
 •   U Largove
 •   Un Nuk Jam Si Ti
 •   Zambaku I Bardh
 •   Zemer Zemer
 •   Zemrush
 •   Zeshkanja, Bjodina Po Lujkan Qyqek
 •   Zi E Bane Zemrën Time

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.