Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Zyber Avdiu


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   100 Dite, E 100 Nete
 •   100 Pranvera
 •   A E Din Moj Hanem Hanem
 •   A Po Vjen Me Mue
 •   A Thu Ndoshta
 •   A Thua Ndoshta 2016
 •   Ah More Bilbil
 •   Ajshe
 •   Ajshe (Remix)
 •   Aman Aman Medet
 •   Aman Aman Sa Te Due
 •   Aman Moj Xhane
 •   Ani Moj E Majra
 •   Antigona
 •   Balada
 •   Beqare
 •   Besen Po Ta Jap
 •   Bosi
 •   Bukuroshe Kam Taku
 •   Bylyzyk Ne Dore
 •   Dade Moj Dadush
 •   Dashnija
 •   Dashnija Rinore
 •   Dashuri
 •   Dashurija Me Marak
 •   Degjo Zemren Tende
 •   Digje Kalle
 •   Ditet Tona
 •   Dridhe Belin
 •   Dubai Dubai
 •   Dy Mobila
 •   E Di Se Gabon
 •   E Kem Nise Nje Dasem T'madhe
 •   E Pa Bese
 •   E Vogel Je Per Sevda
 •   Eja Rri Me Mua
 •   Eni Shoke
 •   Esmere
 •   Gjemilja
 •   Gutu Shpirte
 •   Hajde Hajde Bukurie
 •   Hajde Kalle
 •   Hajde Me Shuplak & Du Mi Knu Ni Kange Aman
 •   Hajde Moj Dashnie
 •   Hajde Moj Mezeqe
 •   Hajde N'peje Ndaq Me U Knaq
 •   Hajde Syni I Zi
 •   Hajt Hajt Moj Melaqe
 •   Hajt Hajt O Llokum
 •   Hajt Harabela
 •   Harabela
 •   Harroje Ti
 •   Hic Mos Keni Gajle
 •   Hidhe Vallen
 •   Ik Baju Baju
 •   Inshalla Inshalla
 •   Jalla,jalla
 •   Jam Dehe Me Raki
 •   Jam I Vetmuar
 •   Jam Mashtru
 •   Jam Merzit Jam Permallu
 •   Jare
 •   Je Me E Bukura
 •   Jetim
 •   Kadal Dal O Shok
 •   Kah Po Kesh E Mira
 •   Kam Mendu
 •   Kaqurrele
 •   Kaqurrele Bije E Nanes
 •   Këngë Dasmash
 •   Kjo Sevda
 •   Kjo Vetmia
 •   Kosovares
 •   Ku Po Knojna
 •   Kur Bashkohen Buzet
 •   Kur Jam Kan Ne Tetove
 •   Kur Mora Veshe Se T'kane Feju
 •   Kush Nuk Ban Sefa
 •   Kush Po Lun
 •   Kush Po Lun Ne Mes
 •   Largohu
 •   Linda
 •   Lojra Mos Ban
 •   Lozonjare
 •   Luj Qyqek
 •   Luje Belin
 •   Luje Vallen
 •   Lujma Belin Me Qyqek
 •   M'ka Cu Leter Mu Dashnija
 •   M'thot Zemra Sun E Duroj
 •   Maroma Nje Kafe
 •   Mashalla, Mashalla
 •   Me Fal
 •   Me Ke Lene Ne Vetmi
 •   Me Mbuloi Loti
 •   Me Ndihmo O Zot
 •   Me Tradhtove
 •   Mevlan
 •   Mir Se Erdhet Miq E Shok
 •   Mirsada
 •   Mix Dashnija
 •   Moj E Mira Qe Sillesh Ne Bahqe
 •   Moj Sofije
 •   Moj Zylyf Me Boje
 •   Mori Vjollca
 •   Mos Te Marrsha Ty
 •   Naze Mori Naze
 •   Ndaq Me Te Mir E Ndaq Me Te Keq
 •   Ndash Me Qibrit Shkreps A Qakmak
 •   Ne Ballkon
 •   Ne Dasmen Tende
 •   Ne Mengjes Kur U Zgjova
 •   Nera More Nera
 •   Nero, Nerxhivane
 •   Nese Ti Me Shkon
 •   Ngjitet Kana
 •   Ngoni Cika
 •   Nostalgji
 •   Nuse Ti Po Shkon
 •   Oj Dora Me Kan
 •   Oj Fllanze E Bukur
 •   Oj Nafak E Vllaut Tonë
 •   Padrejtsisht
 •   Pare Pare
 •   Per Ty Goten Du Me Thy
 •   Po Lun Vallen Kjo Rini
 •   Po Martojme Nje Vella
 •   Po Te Pres Me Duvak Nuserie
 •   Potpuri (Gezuar 2020)
 •   Potpuri (Gezuar 2020)
 •   Potpuri Kengesh Popullore 2013
 •   Potpuria 1
 •   Potpuria 2
 •   Potpuria 3
 •   Potpuria 4
 •   Potpuria 5
 •   Prano Prano
 •   Prej Kosove Ne Gjermani
 •   Pse Me Dridhet Dora
 •   Qna U Bo Beteri
 •   Qorr Ilazi
 •   Rash Ne Shtrat E S'me Ze Gjumi
 •   Rep Me Qifteli
 •   Rruget Na U Ndane
 •   S'ka Pranvera
 •   Sa I Bardhe Sa I Bukur
 •   Sa Nate E Gjate
 •   Sa Qik E Mirë
 •   Sa Te Du
 •   Sagapo
 •   Se Kam Qare
 •   Sebehates
 •   Shamija E Kuqe
 •   Shoqerise
 •   Shume Frajera
 •   Shume Te Deshta Une Tye
 •   Si Molla Si Dardha
 •   Si N'dubai
 •   Sikur Te Mundem
 •   Sillma Kafen
 •   Ska Pranvera Pa Zambak
 •   Sonte Vuaj Per Ty
 •   T'ka Fal Zoti Bukurie
 •   Ta Marr Shkup
 •   Tallava
 •   Tallava 1 2016
 •   Tallava 2 2016
 •   Te Dua Ti Me The
 •   Ti Ke Shum Fraera
 •   Traktori
 •   Tufa Tufa
 •   Turbo Party
 •   Turbo Tallava 2016
 •   Une E Marre Shkupjanen
 •   Une Jam Fukara
 •   Vec Per Ty Moj Shqipe
 •   Vellaun E Martojm
 •   Vetem Gota
 •   Vetmia
 •   Xhi Me Sillesh Djale Okolla
 •   Zadja
 •   Zemra Kerkon Zemren
 •   Zingjir Je Si Ne Qafore
 •   Zjarr Zjarr
 •   Zoti E Ka Shkru
 •   Zoti Neve Na Bekon

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.