Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Qendresa Batllava


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   Ani Moj Lulije
 •   Dashni E Huj
 •   Digju Kallu
 •   Dy Tri Dite
 •   Emine
 •   Hajde Me Mu
 •   Hajdi Motra Sonte
 •   Italia
 •   Jam Djale Trim Dai
 •   Ka Zot
 •   Kalle Kalle Krejt
 •   Kenge Nusrie Potpuri
 •   Knoni Qika Knoni
 •   Kur I Mbusha 20 Vjet Potpuri
 •   Luje Vallen
 •   Lujmi Lujmi
 •   Moj Lulije Qain
 •   Muzika Ne Maximum
 •   Nuk Besoj
 •   O Bylbyl
 •   Potpuri 2018
 •   Pse U Ktheve
 •   Qka Me Ka Syri
 •   Sa M'ka Marre Malli Me T'pa
 •   Sa Mka Marr Malli
 •   Shkova Nane
 •   Si Llokum
 •   Syzeza
 •   Ta Hangsha Zemren
 •   Tash Lamtumir
 •   Te Mahalla Fundit
 •   Thashethem
 •   Tradhtare
 •   Vajze Me Sy Te Shkruar

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.