Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Pandora


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   100 Vjet Pa Ty
 •   Aga Asan Aga Live
 •   Behu Trandafil
 •   Binaz
 •   Dada Do Ta Shes
 •   Dashnin Ty Ta Pata Falur
 •   Deri Sa Të Vdes
 •   Diamant
 •   Digju Kallu
 •   Dil Moj Cuce
 •   Ditet Me T'bukura
 •   Do Ti Kallim Fitilat
 •   E Verteta Dhemb
 •   Enderr Me Vjen
 •   Era Po Fryn
 •   Floket E Gjata
 •   Gabimi
 •   Gezuar Per Shume Vite
 •   Hajde Jasha
 •   Hajde Luje Doren
 •   Hak Merr Perendia
 •   Here Me Fat, Here Pa Fat
 •   I Padrejt
 •   Jam Jetim
 •   Je E Mir Moj
 •   Je Shum Trim Djal
 •   Jena Per Me E Kalle
 •   Ka Cel Trandofili
 •   Kafja E Mengjesit
 •   Kalle Kalle
 •   Kallet Atmosfera
 •   Kenga E Zagrebit
 •   Knohet Kenga Tallava
 •   Knova
 •   Kumanovare
 •   Kur I Mbusha 29 Vjet
 •   Kur Jam Kan Nje Vakt I Ri
 •   Kush Mi Qan Hallet
 •   Kush Te Foli Keq Per Mu
 •   Lotet
 •   Luj Shqiptare
 •   Luj Vec Luj
 •   Ma Ke Synin
 •   Mashallah Lule
 •   Moj Dashnija Jeme
 •   Moj E Bukura More
 •   Moj Hapsane
 •   Mos Nenshkruj
 •   Mos U Be Kishe Ske Faj
 •   N'ëndërr Më Vjen
 •   Ndoshta Neser Nuk Jam Gjall
 •   Nje Shikim
 •   Nuk E Paskam Dit
 •   Nuk Jam Me Si Vajzat Tjera
 •   Nuk Jetohet Vec Me Fjale
 •   Nurten
 •   O Gurbet
 •   Oj Selvë Oj Selvije
 •   Pasha Ty
 •   Pi Na Wiski
 •   Pika Do Me Bjere
 •   Pikoj Loti
 •   Piku Molla Kuqe
 •   Po Na Lujka Nana
 •   Prano Prano
 •   Prap Ti
 •   Pritja
 •   Pse Ti Vjen Te Une
 •   Ruaju Djalo
 •   Sa Per Sy E Faqe
 •   Sen Dgel Gjen
 •   Sevdaja
 •   Shamija Beqarit
 •   Shijaku
 •   Shtrona Moj Nuse
 •   Shum Luftova
 •   Sot A Neser
 •   Tallava Lumja Nana
 •   Tallava Per Tetoven
 •   Tash Këndojmë Tallava
 •   Të Adhuroj
 •   Te Dua Te Dua
 •   Ti Ku Ke Moj Shazo
 •   Ti Me Beso
 •   Ti Me Thua Sa Te Dua
 •   Ti Te Une E Ke Adresen
 •   Tradhtare
 •   Un Ty Te Dua
 •   Valles Ja Fillojme
 •   Vetmia
 •   Vetmia Të Mbytë

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.