A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  A Ti Besoj
  Adoleshenca
  Big Big Girl
  Bla Bla Bla
  Boom Boom
  Boom Boom (english)
  Boy Gone Bad
  Ca I Duam Ca Na Duan
  Cfare Ste Pelqej Te Une
  Dhe Prapë Jam Kthyer
  Djemtë E Mahallës
  Do Te Dua Neser
  Do Ti Kallim Fitilat
  Dove L' Amore
  Dua
  Dua Cfare Dua
  E Di Qe Ke Shume Deshire
  E Di Qe Ti Me Do
  E Le Le Lejme
  Era
  Eternal Flame
  Extravagantja
  Fuck You I'm Famous
  Hallall E Ke
  Haters
  I Don't Need Your Love
  I'd Do Anything For You
  I’m Sexy And I Know
  Ik Mëso Si Dashurohet
  Kallma Cigaren
  Kam Qejfin Tim
  Ke Te Zgjidhja
  Killing Me Softly
  Ktheje Koken Pas
  Ky Shi A Bie Edhe Per Ty
  La Isla Bonita
  Lermëni
  Let's Out
  Luaj Luaj
  Luj Lirie
  Magnetic
  Mama Mia
  Man, I Feel Lika A Woman
  Mandarine
  Mbreti Pa Mbreteri
  Mi Kthe Te Gjitha
  Monster
  Mos E Prish Magjine
  Mos Ik
  Napoloni
  Nëse Me Do Fort
  Ndale Lotin
  Nuk Dua T'ia Di
  Nuk Gjen
  Nuk Me Mashtron Dot
  Obobo Ç'i Bëre Vetes
  Oops I Did It Again
  Pa Ty
  Pass Out
  Po Digjem Nga Malli
  Po Ku Je Fshehur
  Potpuri
  Potpuri Live 1
  Potpuri Live 2
  Potpuri Live 3
  Premtim I Harruar
  Pres Nga Ty Veç Nje Ok
  Pse Unazen Time Mban
  Pyes Te Dashurit
  Qejfin Gruas Mos Ja Prish
  Quame Te Vdekur
  Rri Drejt Zoti Te Ndihmon
  Rrushi I Kosoves
  S'je I Pari Qe Po Vuan
  S'me Behet Vone
  S’dua
  Scandalous
  Sexyana
  Shiko Punen Tende
  Show Off
  Si Te Panjohur
  Still In Love
  Su Di Noi
  Superstar
  Take It Like A Man
  Take You Over
  Te Dashuroj
  Tek Parku I Humbur
  Telefon
  Thirrje
  Ti Nuk Di As Me Ma Lyp
  Ti Qe S'me Do
  Ti S'e Ke Idene
  Une Jam E Zjarrte
  Une Jam Puro Shqiptare
  Une Te Kisha Vetem Ty
  Vetemmashtrimi
  What's Love Got To Do With It
  Wicked Love
  Without You

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019