Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  100 Puthje
  Banem Zot Bylbyl Ne At Moll
  Bolla Lara Lara
  Burrat E Sodit
  Djal Shkupjan
  Gurbetqari
  Hajde Rrim Deri Von
  Interes
  Keng Gurbeti
  Kjo Dynja E Rrejshme
  Knon Adnani Me Agim Bandin
  Lena Magdalena / Qakmaku / Fustani Me Kuklla
  Më Fal
  Me Dy Mendje
  Me Mungon
  Me Nje Femi Na Ka Gzu Zot
  N'telefon Po T'humbin Valet
  Na Leu Dielli
  Nare Nare / Vallahi Vallahi
  Nën Një Hije / Mihanja / Çuni I Vogël
  Ne Ballkon O More Bylbyl
  Ne Nje Hije, Nen Nje Peme
  Nise Dasmen
  Nuk E Meritoj
  Nuse Me Fat
  Oj Nafaka Jeme
  Pa Ty
  Potpuri Festive 2018
  Potpuri Lulies 2018
  Potpuri Me Muzik Popullore (Gezuar 2019)
  Prej Zemanit / Dy Lule Të Bardha / Ç'po Fërgon Bishti I Tiganit / Na Ka Çel Një Lule
  Qaje Agim Qaje
  Sa E Bukur Qenka Vallja
  Sa E Bukur Qenka Vallja / Osman Aga / Ne Mes Te Nates / O Adnan
  Sheqeri I Nanes / Zemer Zemer / Hajde Jasha
  Te Du Sa Te Du
  Te Du Shum Te Du
  Udhëkryqi / Te Kam Dasht
  Vajza Djal Njesoj Jan
  Vallahi Bilahi
  Zgjatma Doren More Vella
  Zoti Im Qka Po Ndodh Me Mu

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019