Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Xhavit Dedej


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   As E Para & S'jom Harom & Vishe Cun Kemishen
 •   As E Para As E Fundit
 •   Ç'faj Kemi Bo O Zot
 •   Bardh E Zi
 •   Bobi
 •   Boni Qejf Sa Jeni Te Rinj
 •   Diaspora
 •   Dilni Shikoni Kaurreshat
 •   Do Te Vij E Dashur
 •   Duroj Me Zemer Te Plasur
 •   Dy Her Nuk Gaboj
 •   Fol Moj Goce Fol
 •   Fustani Me Pika
 •   Goc Tirone Je
 •   Gocat
 •   Gol Erzeni
 •   Halli Hallit Nuk I Ngjan
 •   Kete Vetmi S'do Njeri
 •   Lotet Me Jan Lagur
 •   Luj Moj Nusja Jone
 •   Malli Për Ty
 •   Me Shikon Me Buze Ne Gaz
 •   Mora Rrugen Per Shijak & Mu Te Guri Qe Bon Xixa & Cuni Vogel Don Llokum
 •   Mori Goca Gjith Sa Jeni
 •   Mos Aktro
 •   Mos Loto
 •   N'bash T'qefit T'muhabetit
 •   Napoloni (Potpuri) & Vete Ma Fale Syrin & O Shijak Me Halle & Osman Aga
 •   O Shijak Me Halle
 •   O Tironca Mashalla
 •   O Tirone Cunat I Rrite
 •   Potpuri
 •   Potpuri E Shqiperise Mesme
 •   Prej Kur Jemi Ndar
 •   Qofte Mallku Sahati
 •   Rrespekti
 •   S'jam Harom
 •   Seç Kalova Nga Shijaku
 •   Si Tja Beje Ky Robi I Shkrete
 •   Sonte
 •   Te Kam Zemer
 •   Te Lutem Eja
 •   Te Shkallt E Tujonit & Ashiku Vjeter & O Tironca Marshalla
 •   Ti Kom Bo Hallall
 •   Tka Baba Cun Dhe Si Mje Bo Mi T Morrsha Te Ligat
 •   Trendafili Ndoshta Thahet
 •   Tuman Kuqe
 •   Uje Se Plasa
 •   Une Me Ty
 •   Veja Zjarrin Çuno I Ri
 •   Vika Deti Tallaz Tallaz
 •   Vishe Cun Kemishen
 •   Vone E Mesova Une I Shkreti
 •   Xhymertat

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.