Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Emir


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   3 Vitet Tona
 •   A Ka Dashni
 •   A Ki Koh
 •   Ajo
 •   Ajo Koh
 •   Ata Sy
 •   Atë Dit
 •   Biseda Jon
 •   Bomba
 •   Bye
 •   Cila
 •   Dashnis
 •   Dhimbja Shifet N'sy
 •   Dit E Zez
 •   Ditet E Gurbetit
 •   E Ti Jeto
 •   Eminja
 •   Ende Kom Merzi
 •   Fjalet E Mbetura
 •   Fotografia
 •   I Vdekur Pa Ty
 •   Jom Ekstra Demo
 •   Kam Vdek Per Ty
 •   Ki Mem Lyp
 •   Koha E Femiris
 •   Kthehem Pas
 •   Kthema Zemren
 •   Lamtumir
 •   Lamtumir 2
 •   Larg Je Ti
 •   Loqka Jem
 •   M'kujtohet Ajo
 •   Ma E Mira
 •   Malli
 •   Malli I Vjetër
 •   Malli M'ka Mar
 •   Malli Per Djalin
 •   Më Fal
 •   Me Duaj Pergjithmon
 •   Me Mu U Kon
 •   Me Mungon
 •   Melek
 •   Mirupafshim
 •   Mka Vra
 •   Nanë & Babë
 •   Ndoshta Gabova
 •   Ne Ty Mendoj
 •   Nuk E Lo
 •   O Drit E Hanes
 •   Ora 12
 •   Pa Limit
 •   Per Ty
 •   Pergjithmon
 •   Po Pse
 •   Pse Me Le
 •   Pse U Ndam ?!
 •   Qikat E Reja
 •   Rrug Pa Kthim
 •   S'dite Mem Rujt
 •   S'je Per Mu
 •   S'kom Koh
 •   S'më Ke Pran
 •   S'po Mundem Ma
 •   Sa Ka Si Une
 •   Sa Të Dua
 •   Salut
 •   Ska Ma Shpres
 •   Storja
 •   Sum Harron Ti
 •   Syt E Tu
 •   T'prita N'pranver
 •   Tani Ti S'je
 •   Të Dua
 •   Të Lutem Ty
 •   Të Pres
 •   Të Uroj Fat
 •   Te Fala Asaj
 •   The King
 •   Ti Buzqesh, Un Qaj
 •   Ti Shkove
 •   Top Tema
 •   Tregom
 •   U Largova Nga Ti
 •   Vet Kena Mbet
 •   Von Per Neve
 •   Zemra E Vrame
 •   Zonja E Vjeter

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.