Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Mariza Ikonomi


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   15 Ans
 •   A Mundem Te Jetoj Pa Ty
 •   Afer
 •   Ben Shaka
 •   Bilbil I Rralle
 •   Cobanke E Shelegeve
 •   Dashuri Dhe Lot
 •   Deshire
 •   Destinacion
 •   Ditari
 •   Dua Te Harroj
 •   E Di
 •   E Vetmja Jam
 •   Edhe Fati Qan
 •   Eja
 •   Falmë Ca Lule
 •   Fshi Letrat
 •   Jetoj
 •   Kolazh Me Kenge Nga Vlora
 •   Ku Është Dashuria
 •   Ku Ty Nuk Te Kam
 •   Kujtimet E Studentit
 •   Kur Dashuron
 •   Kur Me Vjen Burri Nga Stani
 •   Kur Mi Zbrisnje Shkallet
 •   Kurre Mos Me Lesho
 •   La, La, La
 •   Laj Fustane
 •   Le Rêve
 •   Mall I Tretur
 •   Më Ler Të Të Dua
 •   Mbi Ure
 •   Me Syte Lart
 •   Me Ty
 •   Mumja
 •   Mysafiri I Mallkuar
 •   Nate Gusht, Nate Prush
 •   Ne Bankat E Shkolles
 •   Ne Cdo Zemer Mbjell Gezim
 •   Ne Ekranin E Televizorit
 •   Ne Kete Vend
 •   Nenave Shqiptare
 •   New York, New York
 •   Nje Tjeter Jete
 •   Nuk Dua Te Jem
 •   Pa Ty
 •   Partizani I Vogel
 •   Per Ty
 •   Piano E Vjeter
 •   Pike Loti
 •   Potpuri Popullore
 •   Pse
 •   Qe Diten Qe Shkove
 •   Qesh
 •   Rutine E Perditeshme
 •   S'do Qaj
 •   S'te Kam Harruar
 •   Shqipëria Përshendet
 •   Ta Dish Ti
 •   Te Dua
 •   Ti Më Fal
 •   Tregome
 •   Udhët Jane Të Bukura
 •   Unë
 •   Valsi I Rinis
 •   Vazhdoj Kendoj
 •   Yje Dhe Re
 •   Zemra Ime
 •   Zjarrin Do Ta Gjej

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.