Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një përmbledhje nga Simona Shalcanj


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Përmbledhja duhet të jetë e publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Poezitë e përmbledhjes që nuk janë në teksteshqip, duhet ti dërgoni PËRPARA se të dërgoni një përmbledhje. Në rast se mungojnë poezi, përmbledhja nuk do të publikohet e pa plotë. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Shtëpia botuese:


Vendosni numrin që mban secila poezi në përmbledhje në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në poezitë që bëjnë pjesë në këtë përmbledhje dhe në rendin e duhur, d.m.th. numrin që kjo poezi ka në përmbledhje. Për shembull: poezisë që hap përmledhjen i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   Ai Po Martohet
 •   Arsyeja E Jetes Sime
 •   Bera Keq Qe Te Lashe
 •   Cdo Nate
 •   Cfare
 •   Dashuria
 •   Dashuria Ime
 •   Dashuria Ime Ti
 •   Dashuria Qe Ndjej Per Ty
 •   Dhimbje
 •   Do Behem
 •   Do Te Dua
 •   Dua Cdo Gje Tenden
 •   E Di Pse Njerëzit E Mirë Vuajnë?
 •   E Shkuara... E Tashmja... E Ardhmja.
 •   Enderr
 •   Eshte Bukur
 •   Frike Nga Dashuria
 •   Gjithmone
 •   Gjithmone Dhuroj
 •   Gjithmone Jeta Ime
 •   Harro
 •   Historia Jone
 •   I Dashur
 •   I Shkruaj Atij
 •   Ishe Ti
 •   Jeta
 •   Kjo Jam Une
 •   Kjo Nate
 •   Kur Une Te Vdes
 •   Kush Jam?
 •   Lamtumire
 •   Le Ta Dije E Gjithe Bota
 •   Leter Per Dashurine E Jetes
 •   Letra Jote
 •   Loti I Femres!
 •   M'a Trego
 •   Malli Per Babin Tim
 •   Martohu
 •   Me Fal
 •   Me Fal I Dashur
 •   Me Fol
 •   Me Merr
 •   Me Mungon
 •   Me Mungon Shume
 •   Miremengjes Zemra Ime
 •   Ndal Dhuna
 •   Ndarje
 •   Ndihem E Cuditshme
 •   Ndonjehere
 •   Ne Heshtje Kur Qendroj
 •   Ne Syte E Tu
 •   Nena Ime
 •   Nese Me Tradhton
 •   Nuk Dua Te Fle
 •   Pavaresisht
 •   Per Ty
 •   Per Ty Dashuri
 •   Per Ty Nene
 •   Per Ty Qe S'e Meriton Kete Shkrim
 •   Per Ty Zemra Ime
 •   Perse
 •   Perse S'mundem
 •   Po Qaj
 •   Po, Ajo Është Dashuri!!!
 •   Poezi Dashurie Kolazh
 •   Poezia E Vdekjes Sime
 •   Prane Teje
 •   Prej Largesise Ku Ndodhesh...
 •   Premtoj
 •   Pres
 •   Pse
 •   Rrefimi I Henes
 •   Sa Bukur
 •   Sa Net
 •   Sa Shume Mall
 •   Sa Te Desha
 •   Shkruaj Per Ty
 •   Shpirti Im
 •   Si Do Te Jete
 •   Si Mund Te Me Tradhetoje
 •   Sonte
 •   Sonte Ne Vetmi
 •   Sot Jane Mbledhur
 •   Spital
 •   Syte
 •   Te Dua
 •   Te Jesh
 •   Te Lutem Me Fal
 •   Te Shkruaj Ty
 •   Thone Se Dhimbja
 •   Ti Je
 •   Ti Kurre Nuk E Kuptove
 •   Ti Nuk Ke Zemer
 •   U Fejove
 •   Une Pata Degjuar
 •   Urrej
 •   Varri Yt
 •   Vdekja Ime
 •   Veshtire
 •   Vitet Po Kalojne
 •   Viti I Ri
 •   Zemer
 •   Zemra
 •   Zemra Ime
 •   Zemra Ime Ti
 •   Zoti Im

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë përmbledhje.