A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një përmbledhje


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Përmbledhja duhet të jetë e publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Poezite e përmbledhjes që nuk janë në teksteshqip, duhet ti dërgoni PËRPARA se të dërgoni një përmbledhje. Ne rast se mungojnë poezi, përmbledhja nuk do të publikohet e pa plotë.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Shtëpia botuese:

Numrat duhen vendosur vetëm në poezitë që bëjnë pjesë në këtë përmbledhje dhe në rendin e duhur, d.m.th. numrin që kjo poezi ka në përmbledhje. Për shembull: poezisë që hap përmledhjen i duhet vendosur ne krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila poezi në përmbledhje. Numrat duhen vendosur vetëm në poezitë që bëjnë pjesë në këtë përmbledhje dhe në rendin e duhur, d.m.th. numrin që kjo poezi ka në përmbledhje. Për shembull: poezisë që hap përmledhjen i duhet vendosur ne krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  8 Marsi (Per Nenen)
  Acari Bardhe
  Asnjehere Mos U Dorezo
  Bora Pare
  Bote E Dhunuar
  Bucja E Dashuruar
  Bukuria
  Dashuri E Huaj
  Dashuria Snjeh Distance
  Dashuria Te Ben Femije
  Dedikim
  Deti
  Dhimbja Dashurise!
  Dita Dhe Nata
  Ditari Kujtimeve
  Djepi Dashurise
  E Imja Je
  E Ka Emrin Dashuri
  Ecen Kush Guxon
  Endrra
  Endrra Dashurise!
  Endrra Ime Je Ti
  Engjell Dashurie
  Engjelli Im
  Erotizem I Shfrenuar
  Ferri Dashurise
  Festat E Nentorit
  Genjeshtra Dhe Njeriu
  Gezimi Im, Lumturia Jote
  Gezuar Ditelindjen (01/03/2013)
  Gezuar Krishlindjet
  Gjithesia Ime
  Gjysem Zemre
  Gonxhja Trendafilit
  Hena Dashurise
  Histori Dashurie
  Histori E Dhimbshme
  I Ardhur Nga Ferri
  I Braktisuri
  I Humbur.
  Imagjinoj
  Imazhi Yt
  Inteligjenca Jote, Rrenimi Yt.
  Je Jeta Ime!
  Je Mbi Gjithcka
  Jetoj Se Te Dua
  Kenge (Eja, Eja Ti)
  Kenge Per Ty
  Kercimi Dashurise
  Keshtu Apo Ashtu
  Keshtu Apo Ashtu? 1- 2- 3
  Kitarja Ime
  Krenaria Ime
  Kujtimet Me Ty
  Kujtimi
  Le Te Vdesim Nga Dashuria
  Lotet
  Lulja Dashurise
  Lumturia Ime Emri Yt
  Materialiste Dashurie
  Me Hap Zemren
  Me Lot Qaje
  Me Thuaj Te Dua
  Me Ty Nisi Dashuria!
  Medalioni
  Merri! Te Gjitha Merri
  Mes Deshperimit Gjeta Dashurine
  Mesazh Ne Shishe
  Metafora Dashurise
  Mire Se Erdhe Ne Ferr
  Mirmengjesi Shqipetar
  Mos Me Kerko!
  Mos U Kthe
  Na Ishte Njehere Dashuria
  Nate E Erret
  Naten E Mire
  Ndihmoje Veten!
  Nena
  Ninulla Dashurise
  Nje Dite, Nje Nate
  Nuk Ka Dy Ne Dashuri!
  Pa Dashurin Nuk Jeton Dot
  Parajse Apo Ferr
  Pendimi!
  Per Ate
  Per Mua Ke Vdekur!
  Per Ty
  Perjete Me Ke Humbur
  Pika E Lotit
  Plaga E Hapur
  Princesha Dashuruar 1
  Princesha Dashuruar 2
  Princesha Dashuruar 3
  Princesha Ime
  Pse O Njeri?
  Qellimi Jetes
  Shikimi Te Mjerit
  Shpresa E Humbur
  Si Te Ta Them?
  Smund Ta Pranoj
  Sy Për Sy, Dhëmb Për Dhëmb.
  Te Dashuroj Engjelli Im
  Te Dua. Lamtumire !
  Te Ndjeva Prane
  Te Pash Sot E Dashur
  Thashetheme
  Thyefshi Qafen
  Ti Erdhe Ne Jeten Time!
  Ti Ndodhesh Kudo
  Ti Per Mua Je?
  Unaza Dashurise
  Vazhdo Ti Jeten
  Vdekja E Shpreses
  Vepra Dashurise!
  Ylli !

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë përmbledhje.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019