Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Gena


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   A Do Mundem
 •   A Kur Ver File
 •   Ajo Thot Se Je I Marr
 •   Aman
 •   Aman Aman
 •   Aman Gjermani
 •   Arapke Moj, Syzeze Moj
 •   Asamane Moj
 •   Çdo Njeri Ka Nje Mister
 •   Beqar Isha, Beqar Rroj
 •   Beqarin Ta Shkaterroi
 •   Binte Bora
 •   Bulevardi I Korçes
 •   Byrek, Byrek
 •   Cke Moj Fiti
 •   Cke Moj Goce
 •   Dallendyshe E Vogel
 •   Dashurine Ta Fala
 •   Dashurova Syte E Bukur
 •   Debora Zbardhi Malet
 •   Derdha Lotët
 •   Desha Te Rroja Ne Vetmi
 •   Dhen Pau Puthena
 •   Dimër
 •   Do Marr Çiften
 •   Drenaovare
 •   Du Me Pi
 •   Duhet
 •   Dy Buze Me Jan Thare
 •   Dy Genjeshtra
 •   E Bukur Dashuria
 •   Eja Ne Preher
 •   Ela Sera
 •   Elbi
 •   Eli Eli
 •   Ella
 •   Emine Emine
 •   Era Fryn
 •   Gershetat
 •   Gjimnazistja
 •   Goce E Vogel
 •   Gushëbardha
 •   Her Me Pare Her Pa Pare
 •   Heri Heri Sa Te Du
 •   Historia Jone
 •   I Dashuruar Jam
 •   I Kerkova Syte E Tu
 •   I Mjeri Fukara
 •   Ikin Nje Nga Nje
 •   Ishin Te Kota Fjalet E Tua
 •   Ja Habibi
 •   Jalla Shofer
 •   Jam Deh Me Raki
 •   Jam Jam
 •   Jam Shofer Taxi
 •   Je Ti (U Magjepsa)
 •   Jeto Jeten
 •   Jo Pa Ty
 •   Jo S'mund Të Lej
 •   Jo S'mundem
 •   Jo Se Besoj
 •   Jo Vetem Fjale
 •   Kanerine E Vogel
 •   Kenge Jugu
 •   Kjo Eshte Jeta Ime
 •   Kjo Pallto E Vjeter
 •   Kollazh Jorgjica Jemi Mbledh Me Shoqri
 •   Kompleksi Fukara
 •   Kthemi Ato Prentime
 •   Ku Ta Gjej
 •   Kurre S'te Thashe Te Dua
 •   Kush Na Ndau Ne
 •   Kush Niset Me Bo Sevda
 •   Lala Te Ka Xhan
 •   Loqka
 •   Lot E Qesh
 •   Lot I Embel
 •   Lotet Me Jane Thare
 •   Luja Synin Ashiqare
 •   Lule Bore
 •   Lulet E Majt
 •   Ma Dhe Dashnin
 •   Magapas
 •   Mavi Mavi
 •   Me Fal
 •   Me Foli
 •   Me Ke Vrare
 •   Me Pelqen
 •   Mekatare
 •   Merri Te Gjitha
 •   Mesazh
 •   Mizipas
 •   Moj Shami E Kuqe
 •   Moj Unaza
 •   Mora Mandolinen
 •   Mora Rrugen
 •   Mos Ma Pi Rakin
 •   Mos U Largo Se Ste Kam Harruar
 •   Nata E Fundit
 •   Naten Nana Sa Lot Kam Derdhur
 •   Në Prehrin E Nënës
 •   Ndal
 •   Ndoshta
 •   Ne Bangat E Shkolles
 •   Ne Moshen E Rinis
 •   Nena Ime
 •   Nje Hall
 •   Nje Nate Nena
 •   Nje Zambak I Bardhe
 •   Nuk Kam Faj
 •   O Kurbet
 •   O Moj Korcare
 •   O Sa Shum Te Dua
 •   O Shijak
 •   O Ti Agapo
 •   O Vemi O Svemi
 •   O Zambak I Bardh
 •   Obobobo
 •   Ojnat
 •   Osmone
 •   Pa Adresë
 •   Pa Ty
 •   Pallto E Vjeter
 •   Perendi Te Lutem
 •   Picirika
 •   Pike Ne Oqean
 •   Poso Mulipis
 •   Poso Sagapo
 •   Potpuri 2012
 •   Puthjet Ku Jan
 •   Ra Faja Nga Fiku
 •   Raki E Lot
 •   Rrokullisni Kadet
 •   S'di Pse
 •   Sa Do Ti Dua Ata Dy Sy
 •   Sa Lote Kam Derdhur
 •   Sa Me Do
 •   Sa Nete Kaluam Bashke
 •   Sa Shum Po Me Qmend
 •   Sa Shume Une Ty Te Dua
 •   Sa Ta Deshta Lalka
 •   Sa Vajza E Djem Ka Ne Tirane
 •   Sa Vuaj Për Ty
 •   Sa Zjerr Leshojne Syte E Tu
 •   Sagapo
 •   Se Të Dashuroj
 •   Seç Me Dogje Xhane
 •   Serenate
 •   Shkupjane
 •   Shqiponja E Lire
 •   Si Dy Zogj Fluturuam Bashk
 •   Si Qiri
 •   Si T'ja Bëj Se Di
 •   Soma Mou
 •   Sonte Ne Me Do
 •   Të Këputa Si Një Lule
 •   Te Dashuroj
 •   Te Dashuroj Si I Cmendur
 •   Te Gjitha Rruget Tek Ti Me Cojne
 •   Te Kam Dashuri
 •   Te Kam Then Mos Ma Pi Rakin
 •   Te Rrapi O Ne Mashkullore
 •   Telefoni
 •   Tha Mou Klisis To Spiti / Apoklistika
 •   Tha Mu Klisis
 •   Thuam Sa Te Dua
 •   Ti Je Ëndrra Ime
 •   Ti Nuk E Beson
 •   Tope Tope O Papagalos
 •   Toponishte
 •   Tuman Kuqe
 •   Una Jam Djall Dhe Dreq
 •   Vaj, Vaj
 •   Varferi E Mjere
 •   Vet Ma Fale Dashurin
 •   Xhamadani Vija Vija
 •   Xheloz
 •   Xheloze
 •   Zemres

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.