Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Sinan Hoxha


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   8 Me 2
 •   A E Din Se Sa Te Dua
 •   A Ke Fat
 •   Adrenalina
 •   Ah Kjo Zemer
 •   Ah Mor Djale
 •   Ah, Brune
 •   Ah...Sikur Te Vije Ti
 •   Aishe
 •   Alo Alo Ambulanca
 •   Amanet
 •   Ani, Ani
 •   Çaji
 •   Badijava
 •   Bjondina
 •   Bomba
 •   Cakrrojme Gotat
 •   Cika Kosovare
 •   Cim Cim Ca
 •   Dale
 •   Dashuri Ne Bot Ska Tjeter
 •   Dashuria Dallge Dhe Jete
 •   Dashuro Vajzë
 •   Dasma Tiranse
 •   Do Vec Do
 •   Dridhe Çiko
 •   Dy Dele
 •   E Vetmja Shpres
 •   Edhe E Bukur Edhe Trathtare
 •   Egzistoj
 •   Eja Eja Se Te Dua
 •   Eja Eja Ti
 •   Ekstazi
 •   Falmi Enderrat
 •   Falmu Mua Per Nje Nat
 •   Fol E Qesh
 •   Fotografia
 •   Gervisht Ne Zemer
 •   Gili Gili
 •   Goc Tirone
 •   Her Vjen Her Nuk Vjen
 •   Hic Fare
 •   Hidhet Vallja
 •   Kacollja
 •   Karajfil I Vogel
 •   Karamel
 •   Kenge Per Cerciz Topullin
 •   Knoj Per Pleq E Knoj Per Tri
 •   Kukulla
 •   Kur Pata Nje Lule Te Bukur
 •   Lace
 •   Larg S'mund Te Qendroj
 •   Ledhatarja
 •   Lock E Zemer
 •   Loje Dashurie
 •   Loti I Fundit
 •   Luje Luje
 •   Lujm Kcejm
 •   Lulien Apo Shoten
 •   Lypsar I Dashurise
 •   Mama Mia
 •   Mamin, Babin E Mashtron
 •   Mbret Me Ty Jam
 •   Me Fal
 •   Me Genjen A Me Beson
 •   Me Hir A Me Pahir
 •   Me Ke Dal Ne Penxhere
 •   Me Premtove Dashurine
 •   Me Shikon Me Buze Ne Gaz
 •   Me Ste Du
 •   Me Thuaj Po
 •   Mirupafshim
 •   Mos Vono
 •   Nate E Dit Per Ty Mendoj
 •   Nga Shpirti Do Te Largoj
 •   Nje Unaz Me Diamanta
 •   Nona
 •   Nuk Te Harroj
 •   O Usta Murat
 •   Oh Kjo Zemer
 •   Parfumi
 •   Per At Emer
 •   Per Shen Valentin
 •   Per Ty Kendoj
 •   Pina Pina
 •   Po Te Pres Akoma
 •   Porsi Flutur Me Afrohesh
 •   Potpuri E Shqipris Mesme
 •   Potpuri Kengesh
 •   Puna E Femres
 •   Qaj Me Lot
 •   Ra Faja Ke Gropa
 •   Rash Ne Dashuri
 •   Rina Rina
 •   S'dua Të Të Shoh
 •   Se Beson
 •   Shoqnia
 •   Sonte Kemi Dasem
 •   Sulcebegu I Nanes
 •   Syt E Mi Te Dashurojn
 •   Syte Blu
 •   Te Dua Sa Dhe Ti
 •   Ti Je Ajo Qe Dua
 •   Ti Je Yll E Perendeshe
 •   Ty Te Dua
 •   Une Pa Ty Jetoj Kot
 •   Une Te Dua Pse Ti Jo
 •   Usta Murat
 •   Vajza Kosovare
 •   Vallen Ta Paguj
 •   Vdeksha Për Ty
 •   Veç Me Ty Jam
 •   Veç Tre Dite Zgjat Çudia
 •   Vetem Ty Te Du
 •   Vetmia
 •   Voglushe Bukuroshe
 •   Vullkan
 •   Xhelozia
 •   Xhelozia (Gezuar 2018)
 •   Zemer, Zemer

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.