Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një përmbledhje


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Përmbledhja duhet të jetë e publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Poezite e përmbledhjes që nuk janë në teksteshqip, duhet ti dërgoni PËRPARA se të dërgoni një përmbledhje. Ne rast se mungojnë poezi, përmbledhja nuk do të publikohet e pa plotë.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Shtëpia botuese:

Numrat duhen vendosur vetëm në poezitë që bëjnë pjesë në këtë përmbledhje dhe në rendin e duhur, d.m.th. numrin që kjo poezi ka në përmbledhje. Për shembull: poezisë që hap përmledhjen i duhet vendosur ne krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila poezi në përmbledhje. Numrat duhen vendosur vetëm në poezitë që bëjnë pjesë në këtë përmbledhje dhe në rendin e duhur, d.m.th. numrin që kjo poezi ka në përmbledhje. Për shembull: poezisë që hap përmledhjen i duhet vendosur ne krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  17 Shkurti
  A S'me Thua?
  Ah Dashuri!
  Ah K'to Fjalët E Tua!
  Akvarium
  Antigonë, Motra Jonë
  Artet E Bukura
  Asgjë
  Atje!
  Atje-Në Dubovik
  Babai Dhe Nëna
  Bacës Isë
  Ballkoni.
  Bashkë, Me Motra
  Beni I Vogël
  Bije Te Shqipes
  Bijtë E Shqipes
  Bjerëni I Herë!
  Bleta
  Buburreci
  Buburreci 2
  Bukuri Moj, Bukuri!
  Bukurisë Shqiptare
  Burrnija
  Buzëqesh!
  Buze Liqenit
  Ceni I Vogël
  Dale, Moj!
  Dasma
  Dembeli
  Desh Mu Ndalë!
  Deshmorit Te Kombit (Blerim Balaj)
  Deti
  Dikur-Diku? (Ese)
  Dimri
  Djemt E Shqipës
  Dorë E Shtrirë
  Duke Të Parë!
  Dy Çerdhe!
  Dy Herë,i Huaj!
  Dy Mjeshtër
  Dy Sy
  Edhe Unë Jam...?
  Emrin M'a Thonë?! Hamall!
  Erdha
  Fjala
  Fjalë E Lirë!
  Fjalë Te Pendës
  Folë Me Zemër!!
  Fshatit Tim
  Gëzuar Ditëlindjen!
  Gëzuar Festat!
  Gjelë Kokoti
  Gjergji I I Vogël
  Gjuha!
  Gjumi
  Gjyshi
  Gonxhe Bojaxhiu (Nena Terezë)
  Hajde Sonte.
  Harbutë!
  Hëne, Moj!
  I Gëzohem!
  I Papunë!
  Idhujt Tanë
  Islanda
  Jam Shqiptarë!
  Jem Një Komb
  Jemi Bërë
  Jetimi
  Kanë Perëndit
  Kënd Ta Marrë?
  Kendezi
  Kori Gazmorë
  Kosovarës!
  Kosovë 2015
  Ku I Kam?
  Ku Po ''vete'' Kjo Shoqëri?
  Kuq E Zi
  Kuq E Zinj
  Kur Bie Nata
  Kur Hana Duket!
  Kur M'shikon
  Kur Me Vjen!
  Kur Mendon Se!
  Kur Nata Bie!
  Kur Nata Puqet!
  Kur Po Dalë?
  Kur Te Rritëm!
  Kurbetqari
  Kush Guxon?!
  Kush Ia Mori?
  Kush Ma Thotë?
  Kush Si Ti?
  Lisi I Vjetër
  Lokja.
  Loti I Hallegjiut
  Loti!
  Lumit
  Ma Thotë Mendja.
  Mall
  Malli E Brengat
  Marigona
  Marsi.
  Mësuesit Tim
  Me Dha Jeta!​
  Me Djersë
  Me Eja
  Me Kujtohet.
  Me Kukëza!
  Me Mbaji Meni!
  Mendjemadhi
  Merrmë
  Mesuesit Tim 2
  Mos Ma Ve Dorën!
  Mos Ma Ve Kombin Në Heshtje!
  Mos Me Thuani...
  Mos U Bane?
  Mos U Bëjë!
  Mos, Mi Ndaji!
  Na Bashkoi
  Na Ishe! (Shqipërisë)
  Na Shpifët
  Në Sytë E Skamnorit
  Nënë
  Ne Enderr
  Nenë
  NenËs
  Nentori
  Nentori (Poezi Për Femijë)
  Nentori I Dytë
  Nentori.
  Nje Foto E Vjetër
  Nje Gaforre
  Njeri!
  O Ju Të Gjallë...
  O Njeri
  O Njeri!
  O Sot,o Kurrë!
  Pa Titull!
  Pa Ty
  Pakë Mëshirë!
  Për Bashkim!
  Për Kombëtarën Tonë!
  Për Një Shqipe, Një Flamur
  Për Ty
  Për Ty O Bacë
  Pët Ty!
  Pema
  Per Nje Copë Bukë
  Per Trishtim!
  Per Ty O Bacë
  Per Ty, Atdhe!
  Perlat Tona
  Perse?
  Pertej!
  Peshorja
  Po Ku Ka
  Po Kush Ka?
  Po,qka U Ba?
  Poezi Per Tetë Marsin
  Pranë Varrit Të Trimit!
  Pranvera
  Pse Moj Zemër?
  Pse Po Bahesh?
  Pse S'me Merrë?
  Q'ka Me I Thanë?
  Qka Po Ndodhë?
  Refugjat!
  Retë
  Rrudhat
  Rrudhat E Ballit
  S'me Pelqën!
  Se Kam Dert!
  Seç Më Dole
  Shpifësi
  Shqipja Dhe Shqiponja (Për Fëmijë)
  Shqiptarë
  Shtatë Ditë Në Kosovë
  Si Me T'thane?
  Si Puhizë
  Sikur?
  Ta Them-Troq!
  Tatuazhi
  Te Dielave
  Te Kam Thanë
  Te Varri I Nenës
  Te Zuri !
  Teli I Lahutës
  Tetë Marsi...
  Ti Dhe Unë
  Ti, O Njeri
  Tokë E Dukagjinit
  Ty O Nënë
  Ura
  Valës
  Vashat Tona
  Vera
  Vjeshta!
  Zanë Moj.
  Zanë Moji
  Zëri I Shtegtarit!
  Zemër E Dlirë

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë përmbledhje.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019