Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  200 Dite
  A Me Kujton
  A Mendon
  Ah Medet
  Ajo Me Mbyti
  Asaj
  Aventuriste
  Ciao Zemra Jem
  Date E Veçante
  Dikur Bashke
  Dua Te Vdes
  E Mallkoj
  E Shkruar
  Edhe Pa Ty U Kenaqa
  Gabimin Falma
  I Dehur Jam
  Ilaqi I Dashurise
  Jam Dehur / A Me Don
  Jam Merzit
  Kenge Gurbeti
  Kete Nate Te Bukur
  Knon Bylbyli
  Krejt Mbrapsht
  Kthehu
  Kujt I Thua Xhan
  Kur E Percolla Ylberin
  Kur Ta Ktheva Kosove Shpinen
  Kurr S'te Thash Te Dua
  Lena Magdalena
  Me Havera
  Me Ke Braktisur
  Me Shkoi Jeta
  Mi Dhe Flake Mallit Tim
  Miremengjes Dashni
  Moj Bjondine
  Moj Mikesha Ime E Pare
  Mora Rrugen Per Tirane
  Mori
  Nje Lamtumire
  Pa 1 Pa 2
  Per Ty
  Po Te Pres Moj Goce
  Potpuri (Gezuar 2018)
  Pranvera Ne Prishtine
  Se Do Ti Dua
  Skifterja Ime
  Sy Zez Bjondin
  Te Dua Te Dua
  Te Kalaja E Ulqinit
  U Ndam Ne Erresire
  U Treten Endrrat
  Une Me Jarana
  Valle Kam Hy N'gjyhna
  Vetem Qaj
  Zemer

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019