Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një përmbledhje nga Shaqir Nina


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Përmbledhja duhet të jetë e publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Poezitë e përmbledhjes që nuk janë në teksteshqip, duhet ti dërgoni PËRPARA se të dërgoni një përmbledhje. Në rast se mungojnë poezi, përmbledhja nuk do të publikohet e pa plotë. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Shtëpia botuese:


Vendosni numrin që mban secila poezi në përmbledhje në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në poezitë që bëjnë pjesë në këtë përmbledhje dhe në rendin e duhur, d.m.th. numrin që kjo poezi ka në përmbledhje. Për shembull: poezisë që hap përmledhjen i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   Asnjehere Nuk E Kuptojme
 •   Aspak Nuk Të Zemërohem...
 •   Atje Ku Nuk Ka Buzëqeshje
 •   Bashkë Me Valët E Lumit
 •   Bote Dhe Njerez Te Çuditshem
 •   Bregu Shkëmbor
 •   Buze Lumit Shkumbin
 •   Debora...
 •   Deshira Te Pa Realizuara
 •   E Lam Vitin E Vjeter
 •   E Lodhur Nga Bota
 •   E Mundon Funerali
 •   E Nxora Mallin
 •   Ende Pa Lindur Hëna
 •   Erdha Ika Perseri
 •   Erdha Tek Lemi I Vjeter
 •   Ererat Qe Frynin
 •   Errerat Qe Fryne...
 •   Erresire Kudo
 •   Eshte Koha E Te Ligut
 •   Femijeri E Plakur
 •   Fshatari Dhe Gjarpëri
 •   Fshatit Tim
 •   Gjithmonë Dhuro Buzëqeshje
 •   Halloween
 •   Harresa E Kohes
 •   Humbem Te Dy...
 •   I Vura Gojës Dry
 •   Ike E Dashur
 •   Ishte Enderr Apo...
 •   Jam I Pa Bindur 2
 •   Jam I Pa Bindur…
 •   Jam Vene Ne Udhe......
 •   Jeta Eshte Refim
 •   Jeta Nuk Ka Kthim
 •   Jetoe Jeten
 •   Kandari I Ndryshkur I Drejtësise
 •   Kane Ngecur Akrepat E Ores
 •   Kisha Deshire Te Fluturoja
 •   Kjo Kohë Ka Ngrirë
 •   Klasa Ime E Parë
 •   Koha Ecen
 •   Kohë Mendimesh
 •   Kur Eci Ne Park
 •   Lisi I Vjeter
 •   Lotet Mbi Liqen...
 •   Ma Vodhen Buzeqeshjen
 •   Mall
 •   Më Pyeti Dikush
 •   Mëndjen E Lashë Atje
 •   Mbreti Dhe Lopçari
 •   Me Besoni O Njerez
 •   Me Iku Jeta Pa Me Pyetur...
 •   Me Magjepsen Syte E Tu
 •   Me Mire Te Heshtesh.....
 •   Me Mundon Kujtimi
 •   Melodia E Nates
 •   Mendjen E Lashe Atje...
 •   Mengjes I Zymte
 •   Mengjesi I Pare I Vitit Te Ri
 •   Mos Mu Ndaje E Dashur
 •   Mu Ngaterua Koha
 •   Natë E Trishtë
 •   Natë Me Hënë
 •   Në Buzë Mbrëmje
 •   Ne Detin E Eger
 •   Ne Kerkim Te Fatit
 •   Ne Telin E Violines
 •   Ne Udhen E Larget.....
 •   Nen Driten E Henes...
 •   Nese Me Shihni Te Dehur
 •   Ngelem Gurbetlinje
 •   Një Dëshirë
 •   Një Dëshirë
 •   Nje Enderr Me Nenen Time...
 •   Nje Fjale E Mire
 •   Nje Leter
 •   Nje Tufe Lule Kacubesh
 •   Nostalgji Per Kohen
 •   Nostalgjia E Borës
 •   Nostalgjia E Nje Kohe T E Shkuar.
 •   Oborri I Vjeter......
 •   Ora Vjeter.....
 •   Pashallaret Kuq E Blu
 •   Për Vitet Që Ikin
 •   Pejsazhet E Nates
 •   Pemes Shekullore Ne Mes Te Fshatit Tim!
 •   Perendimi I Diellit
 •   Perse Ai Shikim Me Ngacmon...
 •   Po Bie Mbremja
 •   Po Pi Disa Gota Vere
 •   Poezisë
 •   Pulebardhat Ne Lumin E Qytetit
 •   Sa Do Te Doja
 •   Sa Herë Kaloj Rrugës……..
 •   Shi Vjeshtor
 •   Shiu Dimror
 •   Shiu I Rrëmbyer Lag Cati E Rruge.......
 •   Shpirtin Ma Trazove
 •   Shtepi A E Vjeter
 •   Sonte Kete Nate Dimri
 •   Sonte Kete Nate....
 •   Sonte Me Mungon Vec Ti
 •   Sot Kete Dite Me Shi.....
 •   Spacit...
 •   Syri Yt
 •   Syte E Tu Ne Vargje
 •   Të Gjithë Së Bashku
 •   Te Mundon Cdo Kohe Vetmia
 •   Te Prita Gjate
 •   Te Vraret Apelojne.....
 •   Tek Shtepija E Vjeter
 •   Tik-Taku I Ores
 •   U Shtua Nje Jete Ne Qytetin E Plakur.
 •   U Vrane Dy Poetet.....
 •   Une Edhe Hija
 •   Vargje Vjeshtore
 •   Vashez E Bukur.....
 •   Vdekja E Beut.....
 •   Vendlindja Ime
 •   Veterani I U.C.K-Se
 •   Vetmitari
 •   Vitet E Femijerise
 •   Viti I Ri
 •   Vitit Te Ri
 •   Zemra E Nenes

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë përmbledhje.