Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Nonda Kajno


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   Adio Alma
 •   Ah Kjo Jete
 •   Ah Moj Zemra Ime
 •   Ah Sa Të Kam Dashur
 •   Ah Te Dua
 •   Ato Buze E Ato Sy
 •   Ato Buzka Ti Vajz Falmi Mua
 •   Avujt E Alkolit Me Dehen
 •   Ballë Për Ballë
 •   Bija Ime
 •   Biri I Vetem I Nenes
 •   Bruna Ime
 •   Cigarja Në Buzët E Tua
 •   Dashuri Rinore
 •   Desha Të Rroja Në Vetmi
 •   Dhimbje Dhe Lot
 •   Dil Suela
 •   Do Ta Pi Rakine
 •   Do Te Dehem Me Tekila
 •   Do Ti Them Asaj
 •   Drenovarja
 •   Dridhe Shtatin Dridhe
 •   E Bukura Korçare
 •   E Pabesë Ishe
 •   E Pafajshme Isha
 •   Eja
 •   Eja O Engjell
 •   Ela Ime, Dhimbja Ime
 •   Elegji Per Mihal Gramenon
 •   Emigranti
 •   Enderr E Keputur
 •   Enderroj
 •   Eriktiktaktak Ja Bente Porta
 •   Esmerja Ime
 •   Harrove Puthjen E Parë
 •   I Vetëm Për Ty Mendoja
 •   Infermierka Ime
 •   Korcarja Ime
 •   Korcen Linim Pa Gjume
 •   Kthehu
 •   Ku Je Tani, Ku Je Ti Valle
 •   Kur Jemi Larg
 •   Kur Te Erdha Ne Dasem
 •   Ky Kujtim
 •   Lajkatare
 •   Lerme Te Te Puth
 •   Loti I Akullt
 •   Lulelu
 •   Lulet E Majit
 •   Ma Dhe Buzën Ngjyrë Shegë
 •   Margarita
 •   Më Cmendi Dashuria
 •   Mbas Kaq Vitesh Ne Korce
 •   Me E Bukura Enderr
 •   Me Fjale Me Shastise
 •   Me Mall Kujtoj Rinine
 •   Mora Ciften E Te Rashe Pas
 •   Mos Kujto Se Jotja Jam
 •   Ne Bangat E Shkolles
 •   Ne Humbëm Në Mjegull
 •   Ne Moshen E Dashurise
 •   Netët E Bukura Të Serenatës
 •   Neteve Te Selanikut
 •   Nje Pellumb I Vogel
 •   O Moj Korcare
 •   O Nena Ime
 •   Ora 12 E Nates
 •   Pa Ty Dielli Nuk Më Ngroh
 •   Për Ty Qan Shpirti
 •   Po Si S'ma Njohe Zemrën
 •   Po Ta Djeg Fotografine
 •   Pra Zgjohu Vajza Ime
 •   Princesha E Zemrës Sime
 •   Princeskes Se Vogel Meril
 •   Pse Me Ike
 •   Puthjet E Tua Aq Të Nxehta
 •   Qejf Me Ty
 •   Robi I Shpirtit Tend
 •   Rrokullisni Kadet
 •   Sa E Bukur Jeta
 •   Serenate Per Qytetin E Serenateve
 •   Shiu I Dashurisë
 •   Shiu I Ngrohtë I Dashurisë
 •   Si Mund Te Rrime Te Ndare
 •   Si Mund Ti Ndal Lotet
 •   Si S'pate Pak Meshire
 •   Si Yll Ne Galaktike
 •   Signor Capitano
 •   Sikur Te Kishte Zemra
 •   Sonte Vetem Puthje Dua
 •   Ta Kisha Cezmen Me Raki
 •   Tango E Dashurise
 •   Tasha Moj
 •   Te Ndjej
 •   Ti Vetem Qaje
 •   U Ndame Ne Erresire
 •   Une Lutesha Per Ty
 •   Vajza Ime E Vogel
 •   Varferi E Mjere
 •   Vetëm Njëherë Jetohet Jeta
 •   Xheloze Por E Bukur
 •   Zemer E Lenduar
 •   Zemrën Që Ma Fale Ti
 •   Zemrën Ty Ta Fala
 •   Zemren Peng Ma More
 •   Zingarela

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.