Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një përmbledhje


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Përmbledhja duhet të jetë e publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Poezite e përmbledhjes që nuk janë në teksteshqip, duhet ti dërgoni PËRPARA se të dërgoni një përmbledhje. Ne rast se mungojnë poezi, përmbledhja nuk do të publikohet e pa plotë.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Shtëpia botuese:

Numrat duhen vendosur vetëm në poezitë që bëjnë pjesë në këtë përmbledhje dhe në rendin e duhur, d.m.th. numrin që kjo poezi ka në përmbledhje. Për shembull: poezisë që hap përmledhjen i duhet vendosur ne krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila poezi në përmbledhje. Numrat duhen vendosur vetëm në poezitë që bëjnë pjesë në këtë përmbledhje dhe në rendin e duhur, d.m.th. numrin që kjo poezi ka në përmbledhje. Për shembull: poezisë që hap përmledhjen i duhet vendosur ne krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  Amaneti I Nji Ushtari
  Andej Edhe Ku Jemi E Ku Se Jemi
  Andej Largë
  Andej Pertej Të S.Vertetes
  As Andej E Ase Kendej
  Até Naté
  Ç'me Duhet?
  Çou Tirane E Çou Prishtine
  Baba
  Beqir Aga
  Buk Buk Moj Nënë
  Dalléndyshe
  Dikur Andej Valeve Deti
  Dinakerija...
  Do T´vij!
  Do Te Pres
  Ecim Neper Kohra
  Eh Kjo Jeté
  Eh Moj Bot E Katandisur
  Eh Moj Koh
  Erdhi Pranvera
  Fëllëmza
  Fëllënza
  Flutura
  Geta
  Harabeli
  Hecim Tutje
  Ikim Ikim Ku T'shkojm Vallë
  Jetojm Ne Vargun E Ëndrrave
  Ju Rini
  Kafshat Qe S'kaperdihet
  Kam Nji Vlla
  Keci Imë
  Komandant
  Ku Ta Xhej Sod Lumturin
  Kungulli Dhe Loni
  Kur Dot Vije
  Kushé E Kushé!?
  Laraska Dhe Bilbili
  Largimi Nga Shtepija
  Lepuroshi
  Lexhendar Zahir Pajaziti
  Mëmëdheu Imë
  Mbetemi Ne Heshtje
  Mbetemi Të Burgosur
  Memedhe
  Mendoja Per Ty
  Mirë Se Erdhe Zahir Pajaziti
  Mixha Zen
  Mjer Kosova E Mjer Shqipnija
  Né Dialog Morri Me Zhugené
  Ne Gryken E Topit Po Te Me Shtini
  Nji Amanet
  O Botë Akau Je..!?
  Pa Ty Pranverë
  Pasha Bacin
  Perse Me Loté
  Pertej Dhembjesë
  Po Vjen Edhe Ti !.?
  Pranvere E Vitit '89-'90
  Prap Ju
  Pusho I Qet Ne Amshim
  Qendrimi
  Qendrimi I Vogel
  Rraskapitur Si Ne Vend Te Huaj
  Shteti Ne Shtylla
  Sikur Te Isha Un Ai
  Skifteri Dhe Bibimi
  Skrofotin
  Sod
  Ti O Bote E Huaj
  Urime 28 Nentori
  Vaj I Bilbilit
  Viti I Ri
  Xheli Imë
  Xona
  Xona Dhe Kukulla
  Xoni
  Zëri I Popullit
  Zxhohuni O Ju Te Mjer

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë përmbledhje.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019