Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Keli


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   1 Milion
 •   10 Vite
 •   1000 Herë M'ke Tradhëtu
 •   A Beson Ne Zot
 •   A Ka Ilaç?
 •   A Lejli, A Lejli
 •   A Po Dalim
 •   Agallar Pashallar
 •   Ah Bre Bab, Ah Bre Zemer
 •   Ah Magjija, Ah Dashuria
 •   Amantei Nenes
 •   As Larg, As Afer
 •   Askush S'e Deshti Gurbetin
 •   Çike
 •   Babo, Babo
 •   Baby O Baby
 •   Bam E Bum
 •   Barbi
 •   Bëma Hallall Zemër
 •   Belholla
 •   Bella Bella
 •   Bini Ju Dahire
 •   Bjondina Zeshkane
 •   Boll E Mir Ke Cellu
 •   Bomba, Bomba
 •   Bombastik
 •   Bon Bon
 •   Boom Boom
 •   Buzet E Kuqe
 •   Dada Sale
 •   Dajallar, Haxhallar
 •   Dashni E Vjeter
 •   Dashuri Nuk Ka Hajgare
 •   Dashuria Mori Qike
 •   Dashuroj Dashuroj
 •   Dasmat Tona Kuq E Zi
 •   Digjma Kallma Fotografin
 •   Dil Moj Cike Ne Qytet
 •   Disa Bjondina, Disa Zeshkane
 •   Diskoteka
 •   Dita E Ndarjes
 •   Diva
 •   E Imja Do Te Jesh
 •   E Mori Lulije
 •   Falma Zemren Tende
 •   Flak Flak
 •   Full Çika Çika
 •   Fustani
 •   Fustani Me Pika
 •   Gabimtare
 •   Gurbeti
 •   Gurbeti 2019
 •   Hajde Hajde Moj Dashni
 •   Hajde Knaqma Shpirtin
 •   Hajde Marshalla
 •   Hajde Qika
 •   Hajde Ta Bojna
 •   Hajde Te Lala
 •   Harrove Baben Harrove Nanen
 •   Harrove Sa Mesazhe
 •   Helem Helem
 •   Her Me Mu, Her Me At
 •   Her Me Zemer Her Pa Zemer
 •   Her Si Cik E Her Si Djal
 •   Hiphop Tallava
 •   Jalla Qik Moj Qike
 •   Jam Expert
 •   Jasha Hopa
 •   Je Largu
 •   Jemi Te Pa Pare
 •   Jeta Është Qef
 •   Jokera
 •   Kalle Rush
 •   Kici Mici Dashni S'ka
 •   Kthema At Unaze
 •   Kuklla
 •   Lamtumire Beqari
 •   Lamtumire Lamtumie
 •   Larg Larg
 •   Loçka Shpirti Zemra
 •   Loqka Ime
 •   Loti Nënës
 •   Love
 •   Luj Me Qef
 •   Lulije
 •   Lun Prishtina
 •   M'kalle Xhan
 •   Malli Me Ka Marr
 •   Mama
 •   Mashallah
 •   Me Fal
 •   Me Fal Oj Nan
 •   Milioneri Kavaleri
 •   Miljoneri
 •   Milka
 •   Mir Se Vini
 •   Miss Bote
 •   Moj Esmere
 •   Moj Serbi
 •   Mos Fol Per Mua
 •   N'dasem Mos Me Fto
 •   Ne Dasmen Time
 •   Nuset E Sodit
 •   O Gurbet
 •   O Llokum Me Arra
 •   O Miss
 •   O Sheqer
 •   O Sokoli Babes
 •   Oj Lulije
 •   Oj Nanë
 •   Ok Ok
 •   Pa Tallava S'ka Sefa
 •   Po Gaboj
 •   Princesa
 •   Princin Synet E Bojna
 •   Pse Nuse Po Shkon
 •   Pse Prej Zemres Tem Nuk Po Del
 •   Rastesisht U Takuam
 •   Rruga E Gurbetit
 •   S'kam Koment
 •   S'muj Me Tjeter
 •   Sa E Omel
 •   Sa Gostivari
 •   Selfie
 •   Shaci
 •   Shko
 •   Shkova Në Gjermani
 •   Shtet Ne Veti
 •   Sjam Si Tjeret
 •   Skon Kafiq Kafiq
 •   Smuj Te Dashuroj
 •   Stres Depresi
 •   Super Femer
 •   Surpriza
 •   Sy Jeshile
 •   Synetia
 •   Syni Tuj Lotu
 •   Synin O Shpirt
 •   Syri Jem
 •   Ta Ha Zemren
 •   Të Dua 2010
 •   Të Dua 2019
 •   Tradhetare
 •   Tunde Belin
 •   Tung Moj Shqiptari
 •   U Kall, U Kall
 •   U Knaqem
 •   Un Kam Faj
 •   Unaza Kujtim
 •   Xhan Xhan
 •   Xhi Më Bone
 •   Ylli Im
 •   Ylli Jetes Time
 •   Zemra
 •   Zemra Zemrën S'e Harron
 •   Zemra Zemren E Don
 •   Zjarr

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.