Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Sinan Vllasaliu


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   200 Dite
 •   2Min
 •   7 Ditë Është Kjo E Pame
 •   8 Me 2
 •   A Sherohet Kjo Dashni
 •   A Te Kujtohet Nata
 •   Agu I Drites
 •   Aiden E Majna Ne Molla
 •   Amanet
 •   Ankesa
 •   Anulohet Dasma
 •   Avanturiste
 •   Ç'ka Ka Te Re (Remix)
 •   Çike Kosove
 •   Çuni I Ri
 •   Çuni I Vogël Do Llokum
 •   Babi Pse Brengosesh
 •   Bija Ime
 •   Bini Djemt E Kastriotit
 •   Bini O Ju Tupana (Potpuri)
 •   Binjaket
 •   Bishtalecat Palë Palë
 •   Boll Ma
 •   Boom
 •   Bubullim Te Shambi I Kavajës
 •   Burek & Potpuri
 •   Buzet Me Jane Thare
 •   Byrek Byrek
 •   Ciao
 •   Cka Me Ba
 •   Dashni
 •   Dashni E Zeze
 •   Dasme E Madhe
 •   Degjo Zemren
 •   Denim
 •   Dil Te Kroni Cuco
 •   Do Me Plas Kjo Zemer
 •   Do Ta Kallim Dushkun
 •   Do Te Behem Nje Dite Dhender
 •   Do Ti Kallim Fitilat
 •   Dola Jasht Po Binte Shi
 •   Donna
 •   Doren Ne Zjarr
 •   Dua Syrin Me Ta Puthe
 •   Dudije
 •   Dukane
 •   Dul Lulia
 •   Dy Dele, Treqind Pare
 •   E Kërkova Botën
 •   E Kush T'ka Rrejte
 •   E Pamundur
 •   Edhe Du Me Knu
 •   Edhe E Bukur Edhe Tradhetare
 •   Femer E Deshtuar
 •   Fotografija
 •   Fryni Era
 •   Gabim
 •   Gurbeti
 •   Guri I Nenes
 •   Hajde Shoto Mashalla
 •   Hajredin Pasha
 •   Hanim Nene Qershi
 •   Hapi Sytë E Zeza
 •   Harroj Genjeshtrat
 •   Harroje
 •   Hiq Kurqysh
 •   Hyn Ne Valle
 •   Hysen Bajri
 •   Ik Me Shpejte
 •   Ilirjana
 •   Imazh
 •   Ishte Natë Magjike
 •   Jalla Shofer
 •   Jam Merzit
 •   Jam Udhetar I Rruges
 •   Jane Do Sene
 •   Je Edhe Ti
 •   Jemi Kombinim
 •   Jena Gzu
 •   Jeta Iken
 •   Jeta Ime
 •   Jeta Lamsh
 •   Jete Boemi
 •   Kam Dyqanin Ke Selvia
 •   Kaqanikut
 •   Kosovarja
 •   Krejt Mbrapsht
 •   Kthehu Oj Rini (Kosova po qan)
 •   Ku I Kam Shokët E Mi
 •   Ku Ke Rrushe
 •   Kujtoj Ditët
 •   Kur U Ktheva Ne Prishtine
 •   Kur U Ktheva Prej Gurbetit
 •   Kurbeti
 •   Kurr Kosova S'bohet Shkinë
 •   Kush T'ka Rrejt
 •   Largohu
 •   Le Ta Dijë
 •   Le Te Vdes Ne Kete Behar
 •   Lemza
 •   Luj Moj Kosovare
 •   Lujë Lirie
 •   Luje Luje Ti Ate Bel
 •   Lujma
 •   Lujma Lujma Oj Doren Me Dore
 •   Lutem
 •   Lutem Për Ty
 •   Ma Ke Syrin Si Filxhan
 •   Ma Le Kile
 •   Mallkimi
 •   Marigona
 •   Marrëveshje
 •   Maturante
 •   Më Ndihmoni
 •   Me Havera
 •   Me Lotin Dhimbjen Ndaj
 •   Me Shkuan Te Gjitha
 •   Me Sy Më Shikon
 •   Mendjemadhe
 •   Mihane
 •   Mikesha Ime
 •   Miremengjes Vuajtje
 •   Moj Dashnia Jeme
 •   Moj Dukane
 •   Mora Rrugen
 •   Mori Mangalle
 •   Mos Harro
 •   Mos Hy N'gjynah
 •   Mos Ja Falni
 •   Mos Me Paragjyko
 •   N'holivud Nuk Po Jetojm
 •   Na Vjen Dita Edhe Neve
 •   Nanush
 •   Në Ënderr
 •   N’Top Form
 •   Ne Pranga Te Mallit Me Ngujove
 •   Ne Rini Kam Ardh Ne Kurbet
 •   Ne Sy Me Shikon
 •   Nena Ime
 •   Nenes
 •   Niset Trimi Per Gurbet
 •   Nje Arsye
 •   Nje Lule Ne Mal
 •   Nje Puthje
 •   Nje Uragan
 •   Nuk Eshte Fer
 •   Nuk Jetohet Në Kujtim
 •   Nuk Ka Tjeter
 •   Nyje Nyje
 •   O Daj O Daj
 •   O Ku E Pash Oj Nan
 •   O Mal Ne Mal Te Kerkova
 •   O Pampur
 •   Ok Nasht
 •   Oqeani
 •   Pa 1 Pa 2
 •   Pa Lamtumirë
 •   Pardon
 •   Pellumb I Bardh
 •   Per Here Te Pare Dashnin Fillova
 •   Perjetesia
 •   Piku Moll E Kuqe
 •   Plaget E Liris
 •   Plas Moj Zemer
 •   Potpuri (Gezuar 2018)
 •   Potpuri (Gezuar 2019)
 •   Potpuri (Gezuar 2020)
 •   Potpuri 1997
 •   Potpuri 2 (Gezuar 2018)
 •   Potpuri 2 (Gezuar 2018)
 •   Prej O Nje Shpati
 •   Pse Ik Prej Meje
 •   Qershia
 •   Qikat E Prishtines
 •   Qka Ka 3
 •   Qka Me Ba
 •   Rruges Me Gure
 •   Rrushe Mori Rrushe
 •   S'ka Fajron
 •   S'mund Ta Harroj Dashurin E Humbur
 •   S'mundem Jete Me Ndrru
 •   Sa Mka Marr Malli
 •   Sa Shum Vite
 •   S’do T’kem Nuse
 •   Selman Kadria
 •   Shi Pikellimi
 •   Shkaktar
 •   Shko
 •   Shkrepsja Dhe Duhani
 •   Shokë Më Ndihmoni
 •   Shoket E Mi
 •   Shpija E Babes
 •   Shtepija Vjeter
 •   Si Dikur
 •   Si E Ke Zemren Ta Dhasht Zoti
 •   Si Qershi Buza Jote
 •   Si Zana
 •   Skandal
 •   Sonte Eshte Nata Jote
 •   Sonte Kemi Dasem
 •   Sonte O Shok
 •   Sonte Ti Bohesh Nuse
 •   Taksirati Don Mem Zan
 •   Tate Du Fustan
 •   Tatuazh
 •   Te Gjithe Shoket Shkuan
 •   Terri Nates
 •   Teute
 •   Ti Fala
 •   Ti Me Je Si Nji Pik Loti
 •   Tragjedi
 •   Tre Heroj
 •   Tripi
 •   Tufa Tufa
 •   Tung Tung
 •   Ty
 •   Udhëkryqi
 •   Udhetare I Verber
 •   Une E Kam Nje Shok
 •   Une E Kam Nje Shok (Potpuri)
 •   Une E Luta Zotin
 •   Une Me Jarana
 •   Une Nuk Jam Si Ti
 •   Une Po Të Pres
 •   Vajza E Klubeve Te Nates
 •   Vajzet Kosovare
 •   Valët E Detit
 •   Vdekja E Katundarit
 •   Veq Per Ty
 •   Vetë Më The Të Dua
 •   Vetë Më The Të Dua (Remix)
 •   Xhamadani Vija Vija
 •   Xullufe
 •   Zot Falma

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.