Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Shpat Kasapi


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   Adelina
 •   Ajo Me Mungon
 •   Ani Ani
 •   Aroma E Saj
 •   Arome Mesdhetare (Krela)
 •   Asgjë Midis Nesh
 •   Axhamiu
 •   Çou Rexho
 •   Bjeri Gajdes Gajdegji
 •   Bukurane
 •   Casanova
 •   Cimilim
 •   Crazy
 •   Daku
 •   Dashni E Par
 •   Dashuri E Njome
 •   Dashurom Ti
 •   Deprsive
 •   Dilema
 •   Do Të Fal Një Rruze
 •   Do Të Vijë Një Ditë
 •   Do Te Dua
 •   Eja Në Errësirë
 •   Eja Të Lutem
 •   Engjell
 •   Fajin E Kam Vet
 •   Falje Kerkon
 •   Fisnike
 •   Flirton
 •   Fol
 •   Fol Qka Ta Don Zemra
 •   Gjith Jeten
 •   Goc Tirane
 •   Hajde Sille
 •   Heshtja Eshte Flori
 •   Hyni Ne Valle
 •   Inshallah
 •   Ishin Puthe Mekatare
 •   Ishte Rastesi
 •   Ja Bane Vetes Tënde
 •   Jam Dhe Kam
 •   Je Vullkan
 •   Jeto Ndryshe
 •   Jo Mos Thua Jo
 •   Kom Lot Ne Sy
 •   Kthehu Shpirt
 •   Kur E Pash At Vajzen Te Shkolla
 •   Kush Eshte Fajtor
 •   Kush Të Ndau Prej Meje
 •   Kush U Qu Me Vallxu
 •   Lake Pupulake
 •   Largohu
 •   Li La La
 •   Lot Gëzimi
 •   Loti M'Pikon
 •   Luaj, Luaj
 •   Luj Luj Bukuroshe
 •   Luje Luje Belin
 •   Luje Vallen Pak Per Mu
 •   Lum Per Ty
 •   Ma Ban Kastile
 •   Mall
 •   Malli Për Ty (Shtegtare)
 •   Mashup (Gezuar 2020)
 •   Më Beso
 •   Më Ke Tradhtu
 •   Me Jep Nje Pik Uje
 •   Me Zjarrë
 •   Medikament
 •   Mekatare Si Gjithmon
 •   Mendoj Per Ty
 •   Moj Qupë
 •   Mos Ik
 •   Mos Jeto
 •   Mos Më Prit
 •   Mos Më Thuaj
 •   Mos Më Urrej
 •   Mos Qaj Për Mu
 •   Nata E Fundit
 •   Nata Jone
 •   Ndjenja E Saj
 •   Ndoshta
 •   Nese Beson Ne Zot
 •   Njeher Zemra Falet
 •   Njesoj Per Te Dy
 •   Nuk Jam Si Ti (Dashuria Jon Mori Fund)
 •   Nuk Mundem Pa Ty
 •   Nusja
 •   Nusja Jon E Bukur
 •   O Sa E Kam Dasht Nje Zambak Te Bardh
 •   O Sheqeri Jem
 •   Oj Lulije (Remix)
 •   Pa Shpirt
 •   Pa Ty S'jetoj
 •   Pak Tuj Qesh Pak Tuj Fol
 •   Për Lajka Nuk Di
 •   Për Pak Magji
 •   Përse Jetoj
 •   Piano Me Zjarr
 •   Pom Mungon
 •   Potpuri
 •   Pran Buzeve Tua
 •   Pran Teje
 •   Prapë Se Prapë
 •   Qaj Lulie
 •   Qaj Me Lot
 •   Qaje Trimin
 •   Qik E Mire
 •   Ri Dhe Shuj
 •   Rrugetimi Jone
 •   S'dua Të Jem Me Ty
 •   S'e Pranon
 •   S'ka Me Dashuri
 •   S'ka Rendsi
 •   S'kemi Faj
 •   S'kemi Më Romancën
 •   S'munesh Ti Pa Mu
 •   Sa E Bukur Je
 •   Sa E Du Dashnin
 •   Sa E Sa Mëkate
 •   Sa Me Doje
 •   Sa Me Lendoj
 •   Sa Shum Fjal Dhe Premtime
 •   Sa Të Kem Jetë
 •   Shko
 •   Shpresat E Fundit
 •   Shuje
 •   Shume Hot
 •   Si Diamant
 •   Sillu Pshtillu
 •   Sinjorita
 •   Sjam Per Ty
 •   Sonte Do Të Pi
 •   Sonte Do Të Qeshi
 •   Tash Po Kthehesh
 •   Te Kam Humbur
 •   Te Unë, Se Te Unë
 •   Thuaj Te Dua
 •   Ti Je Ajo
 •   Ti Prapë Më Don
 •   Tjeter Kush Ne Zemren Tande Ka Hy
 •   Trego
 •   Ty Te Mendoj
 •   Ujku I Vjeter
 •   Valle Kosovare
 •   Vetëm Unë Të Njoh
 •   Vetes Nuk Ja Fal (remix)
 •   Vetes Nuk Ja Fali
 •   Xhan
 •   Zemra E Braktisur

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.