A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: anggel   
 • Name:
  Llausha Zenuni
 • Residence:
  MAQEDONI
 • Town:
  Kumanov
 • Age:
  20 Years Old
 • Birthday:
  28-04-1999
 • Zodiac Sign:
  Demi
 • Notes:
  E bukur,sweet,e shoqerueshme,syte blue,1.60 e gjat,50 kg..
 • ::  Your Activity
 • Registration Date:
  2010-12-18 11:10:55
 • Last Login:
  2012-02-17 14:58:31
 • Lyrics Submissions:
 • Edited lyrics:
 • Artists Biographies:
 • Albums added:
  No albums
 • Translated songs:
  No translations
 • ::  PlayList of songsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019