A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: loralora   
 • Emri:
  Lora
 • Shteti/Vendndodhja:
  KOSOVË
 • Qyteti:
  Kosovaaa
 • Mosha:
  22 Vjeç
 • Ditëlindja:
  16-06-1997
 • Shenja e Horoskopit:
  Binjaket
 • Shënim:
  Genta Ismajli
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2011-01-12 22:43:55
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2014-01-31 17:43:37
 • Tekste të dërguara:
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
 • Albumet e dërguara:
 • Këngë të Përkthyera:Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019