A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: Eliosshuli   
 • Name:
  elios shuli
 • Residence:
  SHQIPËRI
 • Town:
  tirane
 • Age:
  20 Years Old
 • Birthday:
  26-06-1999
 • Zodiac Sign:
  Gaforrja
 • Notes:
  No notes.
 • ::  Your Activity
 • Registration Date:
  2011-08-03 15:56:25
 • Last Login:
  2019-07-13 00:39:14
 • Lyrics Submissions:
 • Edited lyrics:
 • Artists Biographies:
 • Albums added:
 • Translated songs:
  No translations
 • ::  PlayList of songsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019