Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: Eliosshuli   
 • Emri:
  elios shuli
 • Shteti/Vendndodhja:
  SHQIPERI
 • Qyteti:
  tirane
 • Mosha:
  18 Vjeç
 • Ditëlindja:
  26-06-1999
 • Shenja e Horoskopit:
  Gaforrja
 • Shënim:
  Quhem Elios Shuli dhe kam lindur ne vitin 1999 .Hobi im eshte kenga dhe aktrimi.3 kengetaret e mija me te preferuara jane Eli Fara ,Gjyste Vulaj dhe Bleona Qereti.shtepite e mija diskografike te preferuara jane Fuga sh.p.k dhe Faf studjo.Une i kam shume qejf kasetat .Madje kaseta e pare qe kam pasur kur kam qene 3 vjec ka qene Eli Fara.
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2011-08-03 15:56:25
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  0000-00-00 00:00:00
 • Tekste të dërguara:
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
 • Albumet e dërguara:
 • Këngë të Përkthyera:
  Asnjë përkthim
 • ::  PlayLista me Këngët e Preferuarateksteshqip.com © 2007 - 2017