A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: ThisIsHit2   
 • Name:
  Marioo Xh
 • Residence:
  SHQIPËRI
 • Town:
  Vlore
 • Age:
  27 Years Old
 • Birthday:
  15-11-1992
 • Zodiac Sign:
  Akrepi
 • Notes:
  Pasioni im eshte muzika , dhe per me shume ajo shqiptare... Merrem me nxjerrje tekstesh te kengeve te reja dhe neqoftese me pelqqejn i bej video me lyrics e i hedh ne youtube...:)
 • ::  PlayList of songsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019