A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: DeNo1   
 • Name:
  ACT GanG
 • Residence:
  SHQIPËRI
 • Town:
 • Age:
  24 Years Old
 • Birthday:
  05-06-1995
 • Zodiac Sign:
  Binjaket
 • Notes:
  Bang Bang
  Mir Se Vini Zonen Tem
  Bang Bang
  L O N D O N ...
 • ::  Your Activity
 • Registration Date:
  2011-10-05 15:13:36
 • Last Login:
  2013-08-17 19:35:09
 • Lyrics Submissions:
 • Edited lyrics:
 • Artists Biographies:
 • Albums added:
  No albums
 • Translated songs:
  No translations
 • ::  PlayList of songsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019