A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: nevzad   
 • Name:
  Nevzad Kryeziu
 • Residence:
  KOSOVË
 • Town:
  Kamenic
 • Age:
  18 Years Old
 • Birthday:
  18-08-2001
 • Zodiac Sign:
  Luani
 • Notes:
  No notes.
 • ::  Your Activity
 • Registration Date:
  2011-12-15 12:58:40
 • Last Login:
  2016-01-05 16:26:46
 • Lyrics Submissions:
  No Lyrics
 • Edited lyrics:
  No songs
 • Artists Biographies:
 • Albums added:
  No albums
 • Translated songs:
  No translationsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019