A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: AlwaysDead   
 • Emri:
  Naaahh I forgot it..
 • Shteti/Vendndodhja:
  KOSOVË
 • Qyteti:
  In a cool city.
 • Mosha:
  69 Vjeç
 • Ditëlindja:
  31-12-1950
 • Shenja e Horoskopit:
  Bricjapi
 • Shënim:
  *To be honest, It's cool if you hate me
  I'd be jealous too of course if I was you.*

  *. T.B.A For Life.*
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2009-12-12 03:26:20
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2013-06-10 23:22:35
 • Tekste të dërguara:
  Asnje tekst
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
  Asnje biografi
 • Albumet e dërguara:
  Asnje album
 • Këngë të Përkthyera:
 • ::  PlayLista me Këngët e PreferuaraKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019