A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: ALDOooo   
 • Name:
  Aldo
 • Residence:
  SHQIPËRI
 • Town:
  Tirane
 • Age:
  19 Years Old
 • Birthday:
  06-02-2000
 • Zodiac Sign:
  Ujori
 • Notes:
  No notes.
 • ::  Your Activity
 • Registration Date:
  2013-03-04 22:30:11
 • Last Login:
  2019-07-02 03:05:48
 • Lyrics Submissions:
 • Edited lyrics:
 • Artists Biographies:
 • Albums added:
  No albums
 • Translated songs:
 • ::  PlayList of songsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019