A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: Beni   
 • Emri:
  Arben Krasniqi
 • Shteti/Vendndodhja:
  ZVICËR
 • Qyteti:
 • Mosha:
  38 Vjeç
 • Ditëlindja:
  12-06-1981
 • Shenja e Horoskopit:
  Binjaket
 • Shënim:
  Jam nga Prizreni dhe jetoj ne zvicerr.
  i martuar,kam 3 vajza
  Hobby:leximi ,muzika (ndegjoj shum muzik zhandrin popullor),interneti etj.

  Motoja ime:Jeto diten e sodit sikur te ishte kjo dita e fundit
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2009-12-12 15:36:17
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2019-08-13 19:51:01
 • Tekste të dërguara:
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
 • Albumet e dërguara:
 • Këngë të Përkthyera:
  Asnjë përkthimKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019