A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: Br3AcKeR   
 • Name:
  Ardit Krasniqi
 • Residence:
  KOSOVË
 • Town:
  Prizren
 • Age:
  22 Years Old
 • Birthday:
  13-01-1997
 • Zodiac Sign:
  Bricjapi
 • Notes:
  No notes.
 • ::  Your Activity
 • Registration Date:
  2013-06-16 00:05:16
 • Last Login:
  2018-06-03 02:11:44
 • Lyrics Submissions:
 • Edited lyrics:
  No songs
 • Artists Biographies:
 • Albums added:
 • Translated songs:
  No translationsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019