A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: fletaqetaj   
 • Emri:
  Alban skenderaj
 • Shteti/Vendndodhja:
  KOSOVË
 • Qyteti:
  Peje
 • Mosha:
  22 Vjeç
 • Ditëlindja:
  05-11-1997
 • Shenja e Horoskopit:
  Akrepi
 • Shënim:
  kengetaret e perferuar : Alban Skenderaj
  Stine Zac EFRON Rihanna- Taylor Swift
  -Jesse McCartney-Jonas brothers (Joe),(Nick),(Kevin)

  aktoret e perferuar: Zac Efron- lindsay lohan- hilary duff-Ashley Tisdale-taylor lautner-Jesse McCartney
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2010-01-08 16:30:51
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2010-06-25 17:51:34
 • Tekste të dërguara:
  Asnje tekst
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
 • Albumet e dërguara:
  Asnje album
 • Këngë të Përkthyera:
  Asnjë përkthim
 • ::  PlayLista me Këngët e Preferuara



Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019