A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: Amadeo   
 • Emri:
  Amadeo Çela
 • Shteti/Vendndodhja:
  SHQIPËRI
 • Qyteti:
  Pogradec
 • Mosha:
  21 Vjeç
 • Ditëlindja:
  12-09-1998
 • Shenja e Horoskopit:
  Virgjeresha
 • Shënim:
  Amadeo Çela lindi ne Shtator te vitit 1998 ne Pogradec. Qe ne vitet e para ka dhene iciativat e para per t'iu perkushtuar kenges e sidomos asaj shqipetare. Ka marre pjese ne shume koncerte qe skolla dhe qyteti kane zhvilluar. Eshte cilesuar nga artiste te Pogradecit.
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2015-01-06 16:18:59
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2016-09-02 21:58:54
 • Tekste të dërguara:
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
 • Albumet e dërguara:
 • Këngë të Përkthyera:
 • ::  PlayLista me Këngët e PreferuaraKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019