A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: erisaotr   
 • Emri:
  ErIsSaA
 • Shteti/Vendndodhja:
  SHQIPËRI
 • Qyteti:
  Ebasan
 • Mosha:
  18 Vjeç
 • Ditëlindja:
  11-07-2001
 • Shenja e Horoskopit:
  Gaforrja
 • Shënim:
  ♥Cana♥Xhaka♥Berisha♥Gashi♥
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2015-06-02 16:32:35
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2015-10-25 19:19:22
 • Tekste të dërguara:
  Asnje tekst
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
  Asnje biografi
 • Albumet e dërguara:
  Asnje album
 • Këngë të Përkthyera:
  Asnjë përkthimKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019